Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoup

11/04/2021

·

657 views


Kripto Tüccarı Aaron Arnold’a Göre, Büyük Potansiyeli Olan En İyi 5 Altcoin!

Bu yazı ilk olarak KriptoUp sayfasında yayınlanmıştır. Kripto tüccarı Aaron Arnold, taşınmaya hazır olduğunu düşündüğü en iyi beş kripto varlığını paylaşıyor. Tüccar 1.08 milyon YouTube abonesine ilk seçiminin Polkadot (DOT) olduğunu söylüyor. Arnold, platformun merakla beklenen parachain slot müzayedelerinin, blok zincirlerin ağda...

Kripto Tüccarı Aaron Arnold’a Göre, Büyük Potansiyeli Olan En İyi 5 Altcoin!

Kripto tüccarı Aaron Arnold, taşınmaya hazır olduğunu düşündüğü en iyi beş kripto varlığını paylaşıyor.

Tüccar 1.08 milyon YouTube abonesine ilk seçiminin Polkadot (DOT) olduğunu söylüyor. Arnold, platformun merakla beklenen parachain slot müzayedelerinin, blok zincirlerin ağda başlatılmasını sağlayacak meyve vermeye başlamasıyla birlikte, DOT’un Kasım ayında toplanmaya hazır olduğunu düşünüyor.

Polkadot ekibinden, parachain kaydını etkinleştirme hareketini açıklayan bir tweet paylaşıyor.

“Parachain müzayedeleri muhtemelen 4 Kasım’da başlayacak ve 4 Kasım’da olmazsa [o zaman] orada bir ara olacaklar. Mesele şu ki, Polkadot bir sonraki seviyesine giriyor.”

CoinGecko’ya göre, Polkadot kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırdı ve şu anda 51.24 dolardan işlem görüyor.

Sıradaki Ethereum (ETH) akıllı sözleşme rakibi Avalanche (AVAX). Arnold, AVAX’ın risk sermayesi yatırımcıları arasında popülaritesinin arttığını belirtiyor.

“Çığ Vakfı, VC parasını ekosistemine aktarmaya devam ediyor, bu da bu alandaki en iyilerden bazılarını kendine çektiği anlamına geliyor. Bu Avalanche için büyük ölçüde yükseliş.

Parayı harcıyorlar ve çok fazla inşaat, geliştirme ve para getirecekler, bu yüzden Avalanche konusunda iyimserim.”

kriptoKripto Tüccarı Aaron Arnold'a Göre, Büyük Potansiyeli Olan En İyi 5 Altcoin! 1

Tüccar Avalanche Foundation’ın, merkezi olmayan finans (DeFi) ve takas edilemez token (NFT) platformlarının yanı sıra diğer ‘ortaya çıkan kullanım durumlarında’ gelişmeyi teşvik edecek 220 milyon dolarlık bir yatırım fonu olan Blizzard’ı yeni başlattığını belirtiyor.

Arnold’un üçüncü seçimi Cardano (ADA). Cardano akıllı sözleşme blok zincirinden, ağdaki kullanımın hızla arttığını gösteren zincir üstü verilere işaret ediyor.

“Cardano’da özellikle şu nedenle yükseliş var: Toplam işlem sayısından, günlük işlem sayısından, günlük toplam ücretten bahsetsek de, Cardano (ADA) kullanımı artıyor…

Tüm bunlar Cardano için inanılmaz derecede olumlu ve ekosisteminin bu kadar büyüdüğünü görmek güzel.”

Ayrıca metaverse belirteci Decentraland’ı (MANA) başka bir en iyi rakip olarak listeliyor.

Facebook’un metaverse geliştirmeye odaklanma duyurusunun, yatırımcıların dikkatini sektöre yönelttiğini ve bunun MANA’nın fiyatının %300’den fazla patlamasına yardımcı olmuş olabileceğini söyledi. Şu anda MANA 2.92$’dan işlem görüyor.

Son olarak Arnold, THORChain’e (RUNE) bir göz atıyor. Protokolün Ethereum, Bitcoin (BTC), Binance Akıllı Zincir (BSC) ve THORChain arasında zincirler arası takasları etkinleştirme yeteneğini vurgulayarak DeFi’ye daha fazla birlikte çalışabilirlik getiriyor.

“Size karşı oldukça dürüst olmak gerekirse, THORChain hakkında ne kadar çok şey öğrenirsem, o kadar çok içine giriyorum. Kullanışlı görünüyor.

Elbette tüm bunlarla KYC (müşterinizi tanıyın) yok, bu da onu yine çok havalı kılıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptoup

ORIGINAL SOURCE

https://kriptoup.com/kripto-tuccari-aaro...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptoup

See more
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!
Kriptoup
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!

10/28/2022

·

234 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X