Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

09/15/2023

·

36 views


Kripto Para Piyasası Yükselişte: Cardano (ADA), Kritik Direnç Seviyelerine Yaklaştı! › COINTURK

Hafta başında son 1 yılın en düşük fiyat seviyelerine yaklaşan Cardano (ADA), lider kripto para birimi Bitcoin‘in 26.500 dolar seviyelerini aşması ile birlikte yeniden yükselişe geçti. ADA, son 24 saatlik...

Kripto Para Piyasası Yükselişte: Cardano (ADA), Kritik Direnç Seviyelerine Yaklaştı! › COINTURK

Hafta başında son 1 yılın en düşük fiyat seviyelerine yaklaşan Cardano (ADA), lider kripto para birimi Bitcoin‘in 26.500 dolar seviyelerini aşması ile birlikte yeniden yükselişe geçti. ADA, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde de %1,5’lik bir değer artışı kaydederek 0,25 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Cardano’da (ADA) Son Durum Ne?

Cardano blockchain’inin yerel kripto para birimi ADA, hafta başında çarpıcı bir düşüşe tanık oldu. ADA, hafta başında kaydettiği değer kayıpları ile birlikte son 1 yılın en düşük fiyat seviyelerine yaklaştı ve 0,23 dolar seviyelerine geriledi. Ayrıca Cardano’daki (ADA) değer kayıplarının yanı sıra kritik metrikler de önemli düşüşler kaydedildi. Cardano blockchain’inin TVL miktarında son 1 ayda çift haneli düşüşler görüldü.

Ancak lider kripto para birimi Bitcoin’in hafta içerisinde 26.500 dolar seviyelerini aşması, kripto para piyasasının yeniden yükselişe geçmesine neden oldu. ABD enflasyon verilerinin beklentilerin üstünde gelmesine rağmen kripto para piyasası yükselişe devam etti.

Cardano (ADA) da BTC’nin 26.500 dolar seviyelerini aşması ile yeniden yükselişe geçti. Hafta başında son 1 yılın en düşük seviyelerine yaklaşan ADA, güne yükseliş ile başladı ve yeniden kritik direnç seviyelerine ulaştı.

ADA, 0,25 Dolar Seviyelerini Aştı

Kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin’in 26.600 dolar seviyelerine yükselmesi ile birlikte güne yükseliş ile başladı. 8,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan Cardano (ADA) da gün içerisinde değer artışlarına hız kazandırdı.

Cardano (ADA), son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde %1,7’lik bir değer artışı kaydederek 0,25 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kaydettiği son değer artışları ile birlikte 0,25 dolar seviyelerini aşan ADA, 0,26-0,28 dolar direncine de önemli ölçüde yaklaştı. Gün içerisinde kaydedilen yükselişlerin ardından Cardano’nun (ADA) toplam piyasa değerinde de saatler içerisinde 200 milyon dolarlık bir artış gerçekleşti.

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/kripto-para-piyasa...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from CoinTürk

See more
Tek Kelimeyle Korkunç! Yatırımcıların Çok Sevdiği Altcoin İçin Büyük Uyarı! › COINTURK
CoinTürk
Tek Kelimeyle Korkunç! Yatırımcıların Çok Sevdiği Altcoin İçin Büyük Uyarı! › COINTURK

09/22/2023

·

15 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more



    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)