Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

09/11/2023

·

37 views


Kripto Para Piyasası Düşüşte: Cardano (ADA), Son 1 Yılın En Düşük Fiyat Seviyelerine Yaklaştı! › COINTURK

Özet Kripto para piyasasındaki düşüş eğiliminin etkisiyle çoğu altcoin yeni haftaya düşüş ile başladı. Son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde yüzde 1'in üzerinde bir değer kaybı kaydeden Cardano (ADA), 0,24...

Kripto Para Piyasası Düşüşte: Cardano (ADA), Son 1 Yılın En Düşük Fiyat Seviyelerine Yaklaştı! › COINTURK

Özet

  • Kripto para piyasasındaki düşüş eğiliminin etkisiyle çoğu altcoin yeni haftaya düşüş ile başladı.

  • Son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde yüzde 1'in üzerinde bir değer kaybı kaydeden Cardano (ADA), 0,24 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı.

  • Cardano (ADA), aynı zamanda kaydettiği bu son değer kayıpları ile birlikte son 1 yılın en düşük fiyat seviyelerine de önemli ölçüde yaklaştı.

  • Piyasa etkisi: Nötr

Kripto para piyasasındaki düşüş eğiliminin de etkisiyle son 1 aylık zaman dilimi içerisinde %16,5’in üzerinde bir değer kaybı kaydeden Cardano (ADA), son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde de %4’den fazla değer kaybetti ve yeni haftaya düşüş ile başladı. Cardano (ADA), kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte son 1 yılın en düşük fiyat seviyelerine de önemli ölçüde yaklaştı.

Son 1 Ayda Yüzde 15’i Aşan Değer Kaybı

Kripto para piyasası, son haftalarda düşüş yönlü bir ivme yakaladı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 1 aylık zaman dilimi içerisinde çift haneli değer kayıpları kaydetti.

Kripto para piyasasındaki bu düşüş eğiliminin etkisiyle çoğu kripto para birimi de bu süreçte yüksek oranlarda değer kayıplarına tanık oldu. Kripto para ekosisteminin toplam piyasa değeri de 1,03 trilyon dolar seviyelerine geriledi.

Cardano blockchain’inin yerel kripto para birimi ADA da bu süreçte yüksek oranlarda değer kaybeden kripto para birimleri arasında yer aldı. Son aylık zaman dilimi içerisinde %16,5’in üzerinde bir değer kaybı kaydeden ADA, son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde de %4’den fazla değer kaybetti.

ADA, Son 1 Yılın En Düşük Fiyat Seviyelerine Yaklaştı

Lider kripto para birimi BTC‘deki değer kayıplarının da etkisiyle kripto para piyasası yeni haftaya düşüş ile başladı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, sabah saatlerinden bu yana çeşitli oranlarda değer kayıpları kaydetti.

Son 1 haftalarda düşüş yönlü bir ivme yakalayan Cardano (ADA) da piyasanın haftaya düşüş ile başlaması ile birlikte değer kayıplarına hız kazandırdı. Cardano (ADA), CoinMarketCap (CMC) verilerine göre son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde de %1’in üzerinde bir değer kaybı kaydederek 0,24 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı ve son 1 yılda kaydedilen en düşük fiyat seviyelerine de önemli ölçüde yaklaştı.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/kripto-para-piyasa...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from CoinTürk

See more
Cardano'da (ADA) Santiment Raporları! Token'da Veriler Neyi Gösteriyor? › COINTURK
CoinTürk
Cardano'da (ADA) Santiment Raporları! Token'da Veriler Neyi Gösteriyor? › COINTURK

09/24/2023

·

13 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)