Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

12/16/2022

·

319 views


Kripto Gurusu: Cardano İçin Dördüncü Aşamadayız! Neler Oluyor? › CoinTürk

Cardano geleceğine dair detaylı görüşler ve dikkat edilecekler. ADA Coin yatırımcılarını ne bekliyor? Okuma Süresi: 2 DakikaPiyasalar Fed’in devam eden...

Kripto Gurusu: Cardano İçin Dördüncü Aşamadayız! Neler Oluyor? › CoinTürk

Cardano geleceğine dair detaylı görüşler ve dikkat edilecekler. ADA Coin yatırımcılarını ne bekliyor?

Okuma Süresi: 2 Dakika

Piyasalar Fed’in devam eden şahin duruşuyla çarpılmışa döndü ve Mazars haberi Bitcoin’in kayıplarını hızlandırdı. Popüler bir analist ise en büyük altcoinlerden olan Cardano (ADA) Coin hakkında konuştu. Yeni paylaşılan son strateji oturumunda önemli detaylara değindi. ADA Coin yatırımcılarını ne bekliyor? Bu fiyattan ADA Coin alınır mı?

ADA Coin Yorumu

Popüler bir kripto analisti, ayı piyasasında kış uykusuna yatmaya devam ederken Cardano (ADA)’nun geleceğine dair bazı tahminlerde bulundu. Yeni bir YouTube strateji oturumu videosunda, Coin Bureau sunucusu Guy, 2,17 milyon abonesine yakın vadede ADA’nın değerinin düşmeye devam edeceğini söylüyor. Ancak akıllı sözleşme platformunun uzun vadeli performansının nihayetinde blockchain gelişim aşamalarının başarıyla uygulanıp uygulanmayacağına bağlı olduğunu söylüyor.

“ADA’nın gerçek ayı piyasası dibine ulaşana kadar düşmeye devam etmesi muhtemel olsa da, uzun vadeli performansı nihayetinde Cardano’nun yaklaşan kilometre taşlarına bağlıdır.”

Guy, Cardano’nun arkasındaki mühendislik şirketi Input-Output Hong Kong’un (IOHK) CEO’su Charles Hoskinson tarafından kurulan ADA için bir sonraki önemli adımlardan bazılarını özetliyor.

ADA Coin Yol Haritası

Cardano‘nun beş aşamadan oluşan resmi bir yol haritası var. Şu anda ölçeklendirmeye, yani hızlı ilerlemeye odaklanan Basho adlı dördüncü aşamadayız. Bundan sonra birkaç kilometre taşından biri olan Hydra ile tanışacağız. Bunun önümüzdeki yıl başlatılması bekleniyor ve ölçeklenme konusuna odaklanılacak. Diğer kilometre taşları arasında Midnight gibi çeşitli yan zincirlerin yanı sıra IOHK’nın üzerinde çalıştığı bir EVM parachain bulunuyor. Cardano’ya göre Basho, “yüksek işlem hacmine sahip uygulamaların büyümesini ve benimsenmesini daha iyi desteklemek için Cardano ağının temel performansını” iyileştirmeyi amaçlıyor.

Ancak bir sorun var. Ağdaki geliştirici faaliyeti artsa da halen Cardano ağında yeterince popüler olmuş uygulamalar göremiyoruz. Üstelik ağdaki ilk stablecoin projesi de yeterli destek alamadığı için faaliyetini durdurduğunu açıkladı. Bununla birlikte ağda programlamanın haskell dili ile yapıldığını ve bunun zorluğuna değindiler. Geçtiğimiz yıl bile bu konunun tartışıldığını ve haskell’in Cardano için iyi olmadığını söylendiğini hatırlıyorum. Hoskinson yakında buna bir çözüm bulacaklarını söylemişti.

Yol haritasına dönersek son aşama Voltaire olarak adlandırılıyor ve ağ katılımcılarına blockchain projesinin gelecekteki gelişiminde söz hakkı veren bir “oylama ve hazine sistemi” uygulayacak. Cardano yazı yazıldığı sırada 0,300 dolardan işlem görüyor.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/kripto-gurusu-card...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CoinTürk

See more
Bitcoin Yükseldi Peki İlk 10'da Bulunan Altcoin'de Ayılar Neden Bu Kadar Güçlü? Fiyat Neden Yükselmiyor? › CoinTürk
CoinTürk
Bitcoin Yükseldi Peki İlk 10'da Bulunan Altcoin'de Ayılar Neden Bu Kadar Güçlü? Fiyat Neden Yükselmiyor? › CoinTürk

last Tuesday at 9:30 PM

·

29 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics