Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

04/20/2024

·

88 views


Kripto analistten Cardano ADA fiyatı için %74 çöküş uyarısı - KoinMedya

Haberler Coin Haberleri 20 Nisan 2024, 15:00 yayınlandı 20 Nisan 2024, 16:21...

Kripto analistten Cardano ADA fiyatı için %74 çöküş uyarısı - KoinMedya

20 Nisan 2024, 15:00 yayınlandı 20 Nisan 2024, 16:21 güncellendi

1dk, 57sn

featured

Popüler kripto para analisti, Cardano ADA fiyatının yüzde 74’e ulaşan bir düşüş yaşayabileceğini ifade ediyor. Analistin ADA analizinin ayrıntılarına bakalım.

Kripto analistten Cardano ADA fiyatı için %74 çöküş uyarısı

Bir kripto para analisti ve trader, Cardano (ADA) fiyat grafiklerinde düşen bir trend gördüğünü ifade ediyor. Yeni bir video paylaşan Credible Crypto takma adıyla bilinen analist, 48.700 YouTube abonesine Cardano’nun şu anda “harika görünmediğini” söylüyor.

Credible Crypto’ya göre Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %90’ın üzerinde düzeltme yaptıktan sonra bile daha fazla düşme riskiyle karşı karşıya. Ona göre ADA fiyatı buradaki yerel dip seviyesini henüz görmedi. Bundan dolayı düşme ihtimalini yüksek görüyor. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.

İlgili – 2024 Bitcoin halving tamamlandı: Şimdi ne olacak?

Credible Crypto takma isimli analist, Cardano’nun aşağı yönlü hedeflerine ulaşmak için %57 ile %74 arasında düşebileceğini söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Buradaki analizim şu şekilde. Muhtemelen burada 2024’ün en yüksek seviyesi olan 0,810 dolar zirveye ulaştık ve şimdi aşağı inmeye başlamış olabiliriz. Ve eğer durum buysa, muhtemelen yeşil bölgenin altına 0,33 dolar fiyat civarına geri döneriz ve sonra burada biriken bu düşük seviyelere gideriz. Burada 0,12 dolar ile 0,20 dolar arasında daha yüksek bir talep veya destek alanı vardır. Ve şu anda bulunduğumuz yerden aşağı inersek bu aşağı yönlü hedef olacaktır.”

Kripto analistten Cardano ADA fiyatı için %74 çöküş uyarısı

Kaynak: Credible Crypto/YouTube

Cardano bu yazının yazıldığı sırada 0,466 dolardan işlem görüyor.

Credible Crypto’ya göre, Cardano’nun ileriye dönük fiyat yörüngesi büyük ölçüde Bitcoin’e (BTC) bağlı olacak. Sözlerine şöyle devam ediyor:

“Cardano gibi bir şeyde potansiyel olarak başka bir düşüş görmek ve bu desteğin kaybedilmesi ve daha fazla kanama için tek gereken Bitcoin’in bir ayak daha aşağı inmesi. Bu aşamada Bitcoin yatay seyrediyor, Cardano zaten 2024’ün en yüksek seviyesinden yaklaşık %50’lik bir düşüşle 0,40 dolar kaybetti, Bitcoin ise sadece yaklaşık %20 kaybetti.”

İlgili – InvestAnswers: Eğer bu olursa Bitcoin fiyatı %282 fırlar

0

be_endim

Beğendim

0

dikkatimi_ekti

Dikkatimi Çekti

0

do_ru_bilgi

Doğru Bilgi

0

e_siz_bilgi

Eşsiz Bilgi

0

alk_l_yorum

Alkışlıyorum

0

sevdim

Sevdim

# ada # cardano

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/kripto-analistten-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Koinmedya

See more
Forbes, 20 ‘zombi coin’ listesini açıkladı: Aralarında XRP, ADA, FTM… - KoinMedya
Koinmedya
Forbes, 20 ‘zombi coin’ listesini açıkladı: Aralarında XRP, ADA, FTM… - KoinMedya

04/28/2024

·

60 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)