Kripto Analisti Jason Pizzino, Cardano’daki Tahminini Güncelledi!

5 days ago    116 views
Telegram LinkedIn

Kripto para birimi analisti Jason Pizzino, kripto piyasası toparlanırken Cardano (ADA) için tahminini tekrar paylaştı.

Yeni bir videoda Pizzino, yedinci en büyük kripto para biriminin 1,07 dolardan düşük olan 1,40 dolarlık fiyat seviyesini kırdığında boğa bölgesine girebileceğini söylüyor.

“Bu, ADA’nın önceki ‘yukarı’ aralığı eşleştirmek için ulaştığını görmek istediğimiz alandır. Temelde bir pazardaki çarklara bakıyor. 

Akıllı paranın ne yaptığı hakkında bir fikir edinebilmeniz için piyasanın en azından düşüş trendinde yaptığı yukarı aralıklara ulaştığını veya bu aralıkları genişlettiğini görmek istiyoruz.

Daha fazla insanın satın aldığını, aralıkların arttığını görebilirsiniz, bu nedenle piyasanın o noktadan itibaren yükselmesi gerektiğini varsayabilirsiniz, çünkü güç piyasaya geri geliyor.

Daha uzun ‘yukarı’ aralıklar elde ediyorsunuz ve bu nedenle ADA’nın ABD doları karşısındaki fiyat noktası şu anda yaklaşık 1,40 dolar.”

cardanoKripto Analisti Jason Pizzino, Cardano'daki Tahminini Güncelledi! 1

Tüccar, Cardano’nun 1,60 doların üzerine çıkmasını dört gözle beklediğini söylüyor, ancak altcoinin yükseliş yolunda kısa vadeli düşüşler görebileceği konusunda uyarıyor.

“1,60 dolar olan %50 seviyemize yaklaşıyor ve ardından düşmeden önce konan en yüksek seviye olan 1,64 dolar civarında.

Potansiyel olarak küçük kısa vadeli geri dönüşler verecek olan bu küçük seviyelerden birçoğu var. Bu olursa, düşüklerin bozulmaması koşuluyla pazarın hala güçlü olduğundan oldukça memnun olabilirsiniz…

Yani, ABD doları çiftinde ADA için bu rakamları özetleyin, ilk seviye yaklaşık 1,40 dolar ve ardından güzel ve basit tutmak için 1,60 doların, ideal olarak 1,64 doların üzerine çıktığını görmek istiyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.


FLICKTO 2ND IDO ROUND - hosted on ADAX – IS NOW LIVE!
The Flickto team has partnered with ADAX to host our first IDO round. This is your opportunity to invest in Flickto and obtain FLICK tokens at their lowest possible price. Learn more www.flickto.io
Read the article in Kriptoup