Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoup

10/30/2021

·

547 views


Kripto Analisti Devasa Polkadot Tahminini Açıkladı! Cardano, Solana ve VeChain İçin Fiyat Uyarısında Bulundu!

Bu yazı ilk olarak KriptoUp sayfasında yayınlanmıştır. Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Polkadot (DOT) konusunda son derece iyimserken, birkaç popüler altcoin’in daha fazla düzeltmeyle karşılaşabileceği konusunda uyarıyor. Tüccar ve analist, 442.000 Twitter takipçisine DOT’un mevcut piyasa döngüsünde 100 doların...

Kripto Analisti Devasa Polkadot Tahminini Açıkladı! Cardano, Solana ve VeChain İçin Fiyat Uyarısında Bulundu!

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Polkadot (DOT) konusunda son derece iyimserken, birkaç popüler altcoin’in daha fazla düzeltmeyle karşılaşabileceği konusunda uyarıyor.

Tüccar ve analist, 442.000 Twitter takipçisine DOT’un mevcut piyasa döngüsünde 100 doların üzerine çıkmaya “programlanmış” göründüğünü söylüyor.

Bir Fibonacci uzatma modeli kullanarak, potansiyel hedefler olarak 75 ve 115 doları özetliyor.

“Boğa döngüsüne girerken 37 dolar civarındaki alanın tutacağını varsayarsak, piyasalara şimdiden girip giremeyeceğinizi veya bir yeniden test olup olmadığını merak edebilirsiniz. Böylece potansiyel düşüşler ve potansiyel kazançlar için potansiyel bir senaryo elde edersiniz. Yani sizin için [yukarı yönlü] hedefler 75 ila 115 dolar…

38 dolar civarında sürdüreceğimiz gerçeğini analiz ederseniz, potansiyel kayıp ve geçersizlik bu önceki en düşük 32 dolardır.”

Cardano’ya (ADA) gelince Van de Poppe,  piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto varlığının Bitcoin (BTC) tablosunda düşüş sinyalleri gönderdiğini söylüyor.

kriptoKripto Analisti Devasa Polkadot Tahminini Açıkladı! Cardano, Solana ve VeChain İçin Fiyat Uyarısında Bulundu! 1

Bitcoin’e karşı Cardano, burada yoğun bir yükseliş, düşüş eğilimi gösteriyor ve şu anda genel aşağı yönlü ivme ile sonuçlanan zayıflık gösteriyor.”

Kripto para analisti, yayın sırasında yaklaşık 1,75 dolar değerinde olan 0,00002930 BTC civarında destek tutarsa ​​bir satın alma fırsatının ortaya çıkabileceğini söylüyor.

“Sürdürülmesini görmek istediğim can alıcı alan genel olarak bu seviye [1.75$]. Eğer bu burada geçerli olacaksa, ki bunu zor bulabilirim, o zaman bu bölgelerde potansiyel uzun girişler için herhangi bir şey arıyorum.

Bu değer kaybedilirse, yeniden yükselişe geçmeden önce 0.0000150 BTC [1.90$] ve 0.00002 [1.19$] BTC civarındaki alana bakacağımızı düşünüyorum.”

Sıradaki Van de Poppe, Solana’nın (SOL) “ağır düzeltme” yaşamasını beklediğini söyledi. Kripto analistine göre, ideal fırsat Solana’nın yaklaşık %67 oranında düzeltme yaparak SOL/BTC grafiğinde şu anda 80.40 dolar değerinde olan 0.00135 BTC seviyesine düşmesinden sonra olacak.

“Solana, aynı resim. Ağır düzeltme büyük ihtimalle gerçekleşecek.

Bu noktada Solana’yı satın almak için baktığım bir bölge var. Bu bölge (0.00135 BTC). Oraya kadar Solana ile ilgilenmiyorum. Bu %67’lik bir düzeltici hamle.”

Kripto para analisti ayrıca, aşağı doğru bir eğilim gösterdiğini söylediği tedarik zinciri yönetimi blok zinciri VeChain’e (VET) de bakıyor.

“Bu döngüde de görebildiğimiz şey, daha düşük zirveler [ve] daha düşük düşüşler yaptığımızdır. Ayrıca, direnişe verilen önceki desteği de her zaman reddediyoruz.”

Van de Poppe’ye göre, VET/BTC grafiğindeki “en iyi potansiyel giriş noktası”, sırasıyla 0.066 $ ve 0.089 $ değerinde 0.00000110 BTC seviyesi veya 0.00000150 BTC’dir.

“Benim için en iyi potansiyel giriş noktası yaklaşık 0.00000110 BTC [0.066$]. Bu bölgede bir giriş noktasına bakıyorum. Eğer oraya Kasım ve Aralık aylarında ulaşırsak, bu isabetli olacaksa bu kesinlikle harika olurdu.

İkincisi – burada sahip olduğumuz tüm bölge bu. Zaten buna daldık ve bu, 0.00000150 BTC [0.089$] civarındaki bölge.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptoup

ORIGINAL SOURCE

https://kriptoup.com/kripto-analisti-dev...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptoup

See more
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!
Kriptoup
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!

10/28/2022

·

234 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X