Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

10/30/2021

·

720 views


Kripto Analisti Capo’ya Göre, 3 Altcoin Patlamaya Hazır!

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmaya hazır olduğunu söylediği... Daha fazla okumak için Kripto Analisti Capo’ya Göre, 3 Altcoin Patlamaya Hazır! ziyaret edebilirsiniz.

Kripto Analisti Capo’ya Göre, 3 Altcoin Patlamaya Hazır!

coinprojesi.com teknik analizgorselKripto Analisti Capo’ya Göre, 3 Altcoin Patlamaya Hazır! 2

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmaya hazır olduğunu söylediği üç altcoin hakkındaki analizini güncelliyor.

Capo olarak bilinen takma adlı kripto analisti, 183.700 takipçisine hala altcoinlerde “her şeyin içinde” olduğunu söylüyor.

Tüccar, akıllı sözleşme platformu Polkadot’un yerel varlığı olan DOT’un “tüm ana dallardan daha iyi performans göstermesini” bekliyor.

CoinGecko’ya göre DOT, yazı yazılırken 43.12 dolardan işlem görüyor. Capo, 250 doları geçebileceğini tahmin ediyor.

Tüccar ayrıca Cardano destekli altcoin projesi Coti (COTI) konusunda da yükselişte.

COTI, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmasına ve ağ bağlantılı veri yapısı protokolü Trustchain’i kullanarak her türlü para birimini dijitalleştirmesine olanak tanıyan kurumsal düzeyde bir platformdur.

Piyasa değerine göre 182. sıradaki varlık, geçtiğimiz hafta yaklaşık %9 artışla, yazı yazılırken 0,55$’dan işlem görüyor. Capo, COTI’nin “minimum hedefinin 1,70 dolar” olduğunu söylüyor.

Capo, Syntropy ekosisteminin yerel simgesi olan NOIA konusunda da iyimser. Syntropy, şifreleme ve optimize edilmiş performans yoluyla interneti iyileştirmeyi amaçlayan açık kaynaklı bir protokoldür.

NOIA, yazı yazılırken son yedi gün içinde %12,5 artışla 0,36 dolardan işlem görüyor. Capo, piyasa değerine göre 331. sıradaki varlığın Aralık ayının bir noktasında 1-2$ arasında işlem göreceğini tahmin ediyor.

$1-2, and above $3 for the end of the cycle

— il Capo Of $NOIA (@CryptoCapo_) October 28, 2021

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 52

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/kripto-analisti-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coin Projesi

See more
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!
Coin Projesi
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!

10/25/2022

·

264 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X