Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoup

11/01/2021

·

695 views


Kripto Analisti Benjamin Cowen’e Göre Cardano Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir!

Bu yazı ilk olarak KriptoUp sayfasında yayınlanmıştır. Yakından takip edilen analist ve tüccar Benjamin Cowen, Cardano’nun (ADA) tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabileceği gerçekçi bir zaman dilimi öngörüyor. Yeni bir strateji oturumunda Cowen, Cardano’nun Mart 2020’nin en düşük seviyesinden...

Kripto Analisti Benjamin Cowen’e Göre Cardano Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir!

Yakından takip edilen analist ve tüccar Benjamin Cowen, Cardano’nun (ADA) tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabileceği gerçekçi bir zaman dilimi öngörüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, Cardano’nun Mart 2020’nin en düşük seviyesinden bu yana neredeyse %11, 000’lik bir kazanç elde ettiğini ve daha fazla ralli yapmadan önce soğuması için zamana ihtiyacı olabileceğini belirtiyor.

“ADA tarafından oldukça büyük bir kazanç, bu yüzden bir süre konsolide etmenin ve ekosistem gerçekten kullanılana kadar beklemenin mantıklı olduğunu düşünüyorum. O zamana kadar, bu gerçekleşene kadar, aşağı yukarı bir konsolidasyon aşamasında olacağımızı tahmin ediyorum. 2,50 ABD Doları veya 2,25 ABD Dolarına geri dönebilir miyiz? Elbette, bunun her zaman olabileceğini düşünüyorum, ancak en azından bir ay kadar bir süre boyunca tüm zamanların en yüksek seviyesi hakkında kendimden şüphe duyarak spekülasyon yapmıyorum… Ve bundan daha uzun olabilir.”

cardanoKripto Analisti Benjamin Cowen'e Göre Cardano Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir! 1

Cowen, ADA’nın 20 haftalık basit hareketli ortalamanın (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamanın (EMA) bir kombinasyonu olan “boğa piyasası destek bandına” düştüğü daha aşağı yönlü bir durumu değerlendiriyor. Cardano, şu anda 1,90 dolar civarında olan boğa piyasası destek bandının altına düşerse Cowen, ADA’nın yükselmeden önce muhtemelen daha uzun bir birikim aşamasına gireceğini söylüyor.

Bitcoin nispeten yükselişini sürdürürse, umarım yukarı yönlü kırılır. Yani ideal durum bu olurdu. Boğa piyasası destek bandını tutmasak bile, yine de iyi olduğunu düşünüyorum. Sadece uzun bir yeniden birikim içinde olacağımızı düşünüyorum ve umarım yine de yukarı doğru çıkarız.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptoup

ORIGINAL SOURCE

https://kriptoup.com/kripto-analisti-ben...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptoup

See more
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!
Kriptoup
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!

10/28/2022

·

230 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X