Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

07/20/2022

·

198 views


Kısa Vadede 0,65 Dolara Ulaşabilecek Altcoin! Bitcoin 23.800 Dolar Oldu!

En büyük kripto para birimi yeniden 23.500 doların üzerinde alıcı buluyor ve altcoinler yükselişe hazırlanıyor. BTC yazı hazırlandığı sırada 23.706 dolar ve Ethereum 1.570 doların üzerinde bulunuyor. Kripto paralardaki son toparlanma FED toplantısından 1 hafta önce başladı. Önümüzdeki hafta...

Kısa Vadede 0,65 Dolara Ulaşabilecek Altcoin! Bitcoin 23.800 Dolar Oldu!

Okuma Süresi: 2 Dakika

En büyük kripto para birimi yeniden 23.500 doların üzerinde alıcı buluyor ve altcoinler yükselişe hazırlanıyor. BTC yazı hazırlandığı sırada 23.706 dolar ve Ethereum 1.570 doların üzerinde bulunuyor. Kripto paralardaki son toparlanma FED toplantısından 1 hafta önce başladı. Önümüzdeki hafta son derece kritik ancak piyasalar yükselişe daha meyilli görünüyor.

Cardano (ADA)

ADA son 2 yıldır kripto para piyasalarında oldukça popüler ve yatırımcılarına ciddi kazanç fırsatları sundu. Ancak bu yıl şiddeti artan piyasa düşüşü onun da fiyatının erimesine neden oldu. Kayıpları geniş zaman diliminde birçok altcoinden daha azdı. Bununla birlikte, değişen piyasa dinamikleri, yatırımcıların duyarlılığında da değişikliklere tanık oluyor. 18 Temmuz itibariyle, neredeyse bir ay sonra Cardano, ilk kez %9,3’ü aşan bir ralli kaydetti.

Bu hareket Cardano (ADA)’yu kritik bir destek çizgisine, yani 50 Günlük Basit Hareketli Ortalama’ya (mavi çizgi) yaklaştırıyor. Bu çizgi, Ekim 2021’den beri bir direnç seviyesi olarak hareket ediyor. Henüz desteğe çevrilmemiş olsa da, olayın devam etme ihtimali yüksek. Bunun nedeni, ADA sahiplerinin durgun duruşlarını bir kez daha aktif hale getirmek için değiştirmeleridir. Aynı şeyin ilk işareti, baskı sırasında varlığın el değiştirme oranında görülebilir.

Cardano (ADA) Fiyat Hedefi

Beklentiler büyük, günler sonra Cardano ağının en büyük yükseltmelerinden biri olacak Vasil Hard Fork yayınlanacak. Cardano, akıllı sözleşmeler konusunda çok daha yetenekli ve kullanışlı hale gelecek. Henüz DeFi ve NFT alanında ciddi bir pazar payı yakalayamayan Cardano için önemli bir büyüme payı bulunuyor. Eğer Vasil sonrasında platform daha fazla geliştiriciyi ve topluluk üyesini kendisine çekebilirse orta ve uzun vadede bunun fiyat çok ciddi etkileri olabilir.

Fiyatın yönüyle ilgili fikir verebilecek olan Squeeze Momentum Göstergesi bir ay içinde ilk kez yükselişe geçti. Önümüzdeki birkaç gün içinde ADA fiyatı 0,65 dolar ve üzerini hedefleyebilir. Elbette burada Bitcoin’in görünümü de önemlidir. BTC ve ADA arasındaki yüksek korelasyon sebebiyle altcoin yatırımcısının Bitcoin hareketlerini de takip etmesi gerekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/kisa-vadede-065-do...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from CoinTürk

See more
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?
CoinTürk
İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?

11/21/2022

·

77 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more



    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X