Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

03/18/2024

·

83 views


Kimisi 1 Dolar Diyor Kimisi 11 Dolar! Cardano (ADA) Kaç Dolar Olacak?

Kripto para piyasasındaki birçok varlık, Bitcoin (BTC) ile birlikte yükseliş eğilimine girmişti. Cardano (ADA) da bu süreçte yaşananları takip etti ve buna bağlı olarak bazı analistler ve yatırımcılar bu...

Kimisi 1 Dolar Diyor Kimisi 11 Dolar! Cardano (ADA) Kaç Dolar Olacak?

Kripto para piyasasındaki birçok varlık, Bitcoin (BTC) ile birlikte yükseliş eğilimine girmişti. Cardano (ADA) da bu süreçte yaşananları takip etti ve buna bağlı olarak bazı analistler ve yatırımcılar bu yılın sonunu işaret ederek Cardano fiyat tahminine ilişkin görüş belirttiler. Piyasanın geri kalanına oranla zayıf kabul edilmesine rağmen, son 3 aylık süreçte Cardano %15’in üzerinde bir fiyat artışı yaşadı. Peki piyasa katılımcılarının tahminleri ne yönde oldu?

Techopedia’dan Elliott Lee Ne Söylüyor?

Elliott Lee tarafından yapılan Cardano fiyat tahminine göre, Cardano 2024 yılının sonuna kadar 0,45 dolar ile 1,55 dolar arasında bir seviyede işlem görebilir. Bu durum da Lee’nin 11 Mart’ta yayımladığı bir blog yazısında yapmış olduğu paylaşımda belirtilen ortalama seviyenin 0,95 dolar seviyesinde olduğunu ortaya koymaktadır.

Açıklama ise şu şekildeydi:

Cardano’nun 2024’üne baktığımızda, zincir üzerinde bir yönetim yapısı ve hazinenin tanıtılacağı ve blok zincirinin gerçekten merkezsizleşeceği Voltaire çağının başlangıcına sahibiz. Ancak bu, geliştirmenin duracağı anlamına gelmiyor ve İş Ortağı Zincirleri, gizlilik odaklı Mithril protokolü ve Hydra devlet kanalları ölçeklendirme çözümünün 2024 yılında ana ağda yayınlanması planlanıyor.

Finder Tarafında 1 Dolar Bekleniyor Mu?

2024 yılı için kesin bir tahmin ortaya koyulmamış olsa da Finder’da bulunan 29 sektör uzmanından oluşan bir grup, Cardano’nun 2025 sonunda 1,57 dolara ulaşacağı yönünde görüş belirtti ve yatırımcıları heyecanlandırdı.

Daha önce 2023 yılı sonu için yapılan tahminler de göz önünde bulundurulduğunda bu durum, 2024 tahminini 0,945 dolar bölgesinde bir konuma yerleştiriyor.

Ben Armstrong Gözünü Yükseklere Dikti

Kripto paralara yakınlığıyla bilinen ve adı daha çok XRP ile anılan ve BitBoy Crypto olarak da bilinen Ben Armstrong geçtiğimiz dönemde bir video paylaşmıştı.

2024 yılı Ocak ayı tarihli paylaşımında, Cardano’nun fiyatının 1,75 dolarlık düşük bir seviyeden 2024’ün sonuna kadar olası bir biçimde 18 dolara kadar yükselebileceğini ve gerçekçi bir yorum yapması gerekirse 11 dolar beklentisine sahip olduğunu belirtmişti

Ben Armstrong’un yapmış olduğu açıklama ise şu şekildeydi:

Cardano ekosisteminde çok daha istikrarlı bir büyüme göreceğimizi ve bunun pek çok insanı gerçekten şaşırtacağını düşünüyorum. ADA’nın 11 dolara kadar ulaştığını gerçekçi bir şekilde görebiliyorum. (…) Cardano’nun 2021’de 5 sentin altından yaklaşık 3 dolara tırmandığı önceki koşuyu temelde taklit etmesi durumunda olayların bu şekilde gerçekleşeceğini tahmin ediyorum.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/kimisi-1-dolar-diy...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano (ADA) Diriliyor Mu? ADA Kaç Dolar Oldu?
CoinTürk
Cardano (ADA) Diriliyor Mu? ADA Kaç Dolar Oldu?

last Monday at 6:55 PM

·

20 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)