Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

07/05/2024

·

49 views


Kilit Metrik Sinyal Veriyor İlk 10’daki Bu Altcoin Tehlike Altında

ADA Coin için Age Consumed metriği daha fazla düşüş sinyali veriyor. Düşüş devam ederse ADA Coin 0,31 dolara düşebilir. Tersine dönüşte 0,34 dolar ilk hedef olabilir. Piyasa etkisi: Nötr

Kilit Metrik Sinyal Veriyor İlk 10’daki Bu Altcoin Tehlike Altında

Bitcoin fiyatındaki düşüş altcoinlerin kırmızıya boyadı ve son birkaç haftadaki kayıplar yeni yatırımcılara bir şeyi anlatıyor. Meme coinlerde sürekli kazançlar gören ve bu yılın ilk çeyreğinde ne alsa yükselen yatırımcılar şimdi düşüşün ne kadar acımasız olduğuyla yüzleşiyor. Eski yatırımcılar ise hepsinin geçici olduğunun farkında.

Cardano (ADA)

Piyasa değerine göre en büyük altcoinlerden olan Cardano (ADA) için daha fazla düşüş sinyali beliriyor. Age Consumed metriği altcoinlerde uzun vadeli yatırımcıların ne durumda olduğunu izlemeye yardımcı olur. 4 Temmuz’da, Age Consumed metriğindeki ani yükseliş gördük. Bu da 433 milyon dolar değerinde 1,32 milyar coinin taşınmasından kaynaklandı. BinanceTR'den 21 Milyon TL Değerinde Ödül Havuzu Sizi Bekliyor! Katılmak ve kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.. BinanceTR’ye bu linkten üye olup ilk kriptonuzu alın!

Eğer Tüketilen Yaş metriği artıyorsa uzun vadeli yatırımcıların daha büyük hedefleri beklemek yerine varlıklarını hareket ettirdiklerini görürüz. Metrik arttığında 0,39 dolarda yerel zirvesini yapan altcoinin işlem hacminde yüzde 23 artış oldu.

Fiyat düşüyor ve eski yatırımcılar yerel dipten sonra devasa haraketlilik doğuruyor. Bu da fiyat düşüşünün devam edebileceğini gösteriyor. Üstelik ADA Coin fiyatındaki düşüşün devamı senaryosu BTC fiyatındaki zayıflıkla da teyit ediliyor. MTGOX ve Almanya BTC satmaya devam ettikçe piyasadaki korkunun diri kaldığını görmemiz oldukça mümkün.

Milyarlarca dolarlık yeni arz bugün ETF kanalında nasıl bir tepki doğuracak bunu bilmiyoruz. Eğer orada da beklendiği gibi hızlı satışlar olursa ETF yatırımcılarının çıkışlarıyla kayıp serisinin hızlanması muhtemel. İyi haber şu ki geleneksel piyasalardan gelen ETF yatırımcısı uzun vadeli hedeflere odaklanabiliyor ve bu süreci alım fırsatı olarak da görebilir.

ADA Coin Fiyat Tahmini

En son Kasım 2023’te bu seviyeleri gören ADA Coin son ETF ve daha birçok güzel haberlerin etkisini fiyatından sildi attı. Aroon göstergesi düşüş trendinin gücünü teyit ediyor. Eğer satışlar devam ederse ADA Coin fiyatının 0,31 dolara gerilemesi şaşırtıcı olmayacak. Ancak bu süreçte BTC’nin ara yükselişle birlikte erken short pozisyonları tasfiye için yeni bir deneme potansiyeli de çok küçümsenmemeli.

Olası yukarı denemede ADA Coin 0,34 dolar ve üzerini hedefleyecek.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 12 by July 11, 2024 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us.Vote for Us


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/kilit-metrik-sinya...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from CoinTürk

See more
Popüler Altcoin’de Önemli Kilometre Taşı! İstek Listesine Eklendi!
CoinTürk
Popüler Altcoin’de Önemli Kilometre Taşı! İstek Listesine Eklendi!

last Wednesday at 12:25 PM

·

21 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)