Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/23/2021

·

514 views


Kıdemli Analistten Kritik Cardano Yorumu: Hazır Olun!

Ünlü kripto analisti ve trader Benjamin Cowen, Ethereum rakibi düşüş trendinde kaldığı için Cardano (ADA) hakkındaki görünümünü güncelliyor. Cardano (ADA)’nun yeni ralliye başlaması ne kadar sürer? Yeni bir strateji oturumunda analist, ADA’nın geniş bir işlem aralığına girdiğini ve akıllı...

Kıdemli Analistten Kritik Cardano Yorumu: Hazır Olun!

Ünlü kripto analisti ve trader Benjamin Cowen, Ethereum rakibi düşüş trendinde kaldığı için Cardano (ADA) hakkındaki görünümünü güncelliyor.

Cardano (ADA)’nun yeni ralliye başlaması ne kadar sürer?

Yeni bir strateji oturumunda analist, ADA’nın geniş bir işlem aralığına girdiğini ve akıllı sözleşme platformunun önümüzdeki dört ay içinde çıkmasını beklediğini şöyle ifade ediyor:

En azından, Kasım ortasından Mart ayının sonlarına kadar, ADA’nın eninde sonunda yukarı doğru kırıldığını göreceğimize inandığım pencereye ulaşıyoruz.

Benjamin Cowen, Cardano (ADA)’nun 20 haftalık basit hareketli ortalama (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamanın (EMA) birleşimi olan boğa piyasası destek bandının altına düştüğünü söylüyor. Analist söz konusu düşüşü, Bitcoin’i 69 bin dolardan 56 bin doların altına düşüren ve kripto pazarlarının çoğunu da beraberinde getiren son düzeltmeye bağlıyor. Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano’ya bakan Cowen, kripto paranın ADA’dan daha iyi performans göstereceğini ima ederek, aşağı doğru düşüşün eşiğinde olduğunu söylüyor. Ancak, böyle bir eğilimi sona erdirebilecek bir katalizörden söz ederek, açıklamasını şöyle sürdürüyor:

ADA’nın düşüşten kurtuluş katalizörü, Cardano ekosisteminin gerçekten geliştiğini görmeye başlamamız. Akıllı sözleşmelerin başladığını ve gerçekten ekosistemi kullanan insanları görürsek, kısa vadede biraz daha iyimser olabiliriz.

ADA piyasaya kendini ispatlamalı!

Cowen, Cardano (ADA)’nun olaysız yatay hareketlerinin kripto pazarları için tipik olduğunu söylüyor. Analist, önceki döngülerde Ethereum (ETH) gibi kripto paraların da yukarı yönlü patlayıcı hareketler yapmadan önce uzun süre yatay yönde hareket ettiğini şu şekilde belirtiyor.

Bu sıkıcı zamanlardan geçebileceğimizi düşünüyorum. ‘ADA neden hiçbir şey yapmıyor?’ Bu aşamaya dikkat edin, aynı durum son piyasa döngüsünde Ethereum’da da görüldü. Bir yıl boyunca temelde ters gittiği aşamalar yaşandı. Esasen, Cardano (ADA)’nun yaptığı şey tam da bu. Son 38 haftadır ADA yatay yönde gidiyor.

Bu yeni değil. Bunu başka projelerde de gördük. Bana inanmıyorsanız, Ethereum’a bakın. Son piyasa döngüsünü görebiliyorsunuz, kesinlikle Ethereum’un aşağı yukarı bir yıldan fazla bir süredir yana doğru gittiği dönemler bulunuyor.

Kriproarena.com olarak hazırladığımız Cardano (ADA) makalelerine de göz atmayı unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/kidemli-anal...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?
KriptoArena
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?

12/27/2022

·

64 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X