Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

06/26/2023

·

158 views


Kaç Dolar? ADA Coin Fiyatı Sürpriz Yapacak! Güncel Grafikli Yorum! › COINTURK

Okuma Süresi: 3 DakikaSEC darbesi Cardano (ADA) Coin yatırımcılarını paniğe itti ve aşırı satışlar popüler altcoinin tarihe dibe koşmasını sağladı. Piyasa değerine göre en büyük PoS akıllı sözleşme...

Kaç Dolar? ADA Coin Fiyatı Sürpriz Yapacak! Güncel Grafikli Yorum! › COINTURK

Okuma Süresi: 3 Dakika

SEC darbesi Cardano (ADA) Coin yatırımcılarını paniğe itti ve aşırı satışlar popüler altcoinin tarihe dibe koşmasını sağladı. Piyasa değerine göre en büyük PoS akıllı sözleşme platformlarından olan Cardano (ADA) fiyatı yakında toparlanabilir. Peki güncel grafikler kaç doların hedefte olduğunu söylüyor? İşte detaylar.

ADA Coin Yorum

Cardano (ADA) geçtiğimiz hafta boyunca 0,30 dolarlık direncin üzerine çıkmakta zorlandı. Ancak, on-chain veriler yaklaşan rallini öncü sinyallerini veriyor olabilir. Cardano boğaları, Robinhood’un 27 Haziran’da ADA’ya verdiği desteği sona erdirecek olması nedeniyle bu hafta zorlu bir mücadeleyle karşı karşıya. ADA’nın devam eden fiyat artışını 0,40 dolara doğru sürdürebilmesi için 1-10 milyon ADA arasında tutan balinaların güçlü kalması gerekiyor. Aynı dertten MATIC Coin de mustarip ve o şimdiden daha güçlü yükseliş sinyalleri gönderiyor.

Popüler altcoin 0,3 dolar direncini aşmakta zorlansa da ağdaki temel ekonomik faaliyetler yükselişi destekler nitelikteydi. Aşağıdaki Santiment grafiği, Cardano Günlük Aktif Adreslerinin 18 Haziran ve 26 Haziran tarihleri arasında 41.080’den 66.808’e yükseldiğini göstermektedir. Bu, Cardano ağı genelinde değer katan ekonomik faaliyetlerde %63’lük bir artışı temsil ediyor.

ADA Coin Fiyat Tahmini

Ağdaki güncel veriler yükseliş eğilimini teyit ederken balinalar 22 Haziran ve 26 Haziran tarihleri arasında yaklaşık 10 milyon dolar değerinde 30 milyon ADA satın aldı. 1 milyon ila 10 milyon ADA bakiyesine sahip balinaların yaptığı bu alım artık aşırı satışların tersine dönmeye başladığını gösteriyor. Üstelik BTC cephesindeki pozitif duruş da balinaları cesaretlendirmiş görünüyor.

Yukarıda görüldüğü gibi, balina birikimi şimdiden marjinal bir ADA fiyat artışını tetiklemiştir. Finansal güçleri nedeniyle, kripto balinaları herhangi bir blok zinciri ekosisteminde önemli bir etkiye sahiptir.

Kısa vadede ADA Coin yatırımcılarının 0,3 dolar üstünde yaptıkları kapanışlar ralli için yeterli olabilir. Zira 0,4 dolara kadar ciddi bir direnç bulunmuyor. Olumsuz senaryoda ADA Coin fiyatı tekrar 0,25 doların altına düşerse 0,2 dolarlık dip ziyaret edilebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/kac-dolar-ada-coin...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CoinTürk

See more
Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!
CoinTürk
Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!

last Monday at 11:16 AM

·

7 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)