Logo
Cardano Ecosystem

ARZ Digital

12/06/2022

·

214 views


مجری شبکه CNBC: قیمت کاردانو، ریپل و دوج کوین ممکن است به صفر برسد

مجری شناخته‌شده شبکه سی‌ان‌بی‌سی که خود زمانی از طرفداران بیت کوین بود و عقیده داشت ارزهای دیجیتال باید بخش کوچکی از سبد سرمایه‌گذاری افراد را تشکیل دهند، حالا با گذشت بیش از یک ماه از بحران صرافی FTX و تأثیرات آن بر بازار، نظری متفاوت پیدا کرده است. به گزارش سی‌ان‌بی‌سی، جیم کرامر (Jim Cramer)، […]

مجری شبکه CNBC: قیمت کاردانو، ریپل و دوج کوین ممکن است به صفر برسد

مجری شناخته‌شده شبکه سی‌ان‌بی‌سی که خود زمانی از طرفداران بیت کوین بود و عقیده داشت ارزهای دیجیتال باید بخش کوچکی از سبد سرمایه‌گذاری افراد را تشکیل دهند، حالا با گذشت بیش از یک ماه از بحران صرافی FTX و تأثیرات آن بر بازار، نظری متفاوت پیدا کرده است.

به گزارش سی‌ان‌بی‌سی، جیم کرامر (Jim Cramer)، مجری برنامه مَد مانی (Mad Money)، روز دوشنبه به سرمایه‌گذاران گفت که برای فروش ارزهای دیجیتال خود همچنان زمان دارند.

او گفته است:

نمی‌توانید خودتان را سرزنش کنید و بگویید: «هی، برای فروش خیلی دیر شده است». حقیقت این است که هرگز برای فروش یک موقعیت سرمایه‌گذاری افتضاح دیر نیست و اگر مالک این دارایی‌های به‌اصطلاح دیجیتالی هستید، باید این کار را انجام دهید.

فروپاشی صرافی ورشکسته FTX که در اوج خود ۳۲میلیارد دلار ارزش داشت، صنعت ارزهای دیجیتال را زیر ذره‌بین قرار داد و باعث ایجاد زیان فزاینده در بازاری شد که شاهد کاهش قیمت‌ها به‌دلیل افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا بود.

کرامر، در شرایطی که فدرال رزرو همچنان به سیاست‌های سخت‌گیرانه خود ادامه می‌دهد، نسبت به ماندن در فضای دارایی‌های با ریسک بالا (سفته‌بازانه) هشدار داد. او استدلال خود را تکرار کرد و گفت که سرمایه‌گذاران نباید فریب ارزش بازار کاذب (تورمی) برخی از ارزهای دیجیتال را بخورند.

او اضافه کرد که انتظار دارد قیمت ارزهای دیجیتالی از جمله ریپل، دوج کوین، کاردانو و پالیگان بسیار بیشتر سقوط کند و حتی ممکن است به صفر برسد.

کرامر در پایان افزود:

تتر، یک به اصطلاح استیبل کوین که قرار است ارزش آن به‌‌گونه‌ای به دلار آمریکا پیوند خورده باشد، همچنان دارای ارزش بازار ۶۵میلیارد دلاری است. همچنان یک صنعت یکپارچه از حامیان ارزهای دیجیتال وجود دارد که سخت تلاش می‌کنند تا ارزش همه این دارایی‌ها را بالا نگه دارند. این وضعیت تفاوت چندانی با آن چیزی ندارد که برای سهام‌های بی‌ارزش در خلال سقوط دات کام رخ داد، ندارد.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on ARZ Digital

ORIGINAL SOURCE

https://arzdigital.com/jim-cramer-xrp-do...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from ARZ Digital

See more
وضعیت بازار: نوسان ناچیز بیت کوین هم‌زمان با جهش دورقمی لونا کلاسیک
ARZ Digital
وضعیت بازار: نوسان ناچیز بیت کوین هم‌زمان با جهش دورقمی لونا کلاسیک

10/03/2022

·

334 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics