Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

09/04/2023

·

73 views


İşte Eylül Ayının İlk Haftasının Yıldızı Olmaya Aday Altcoin! On-chain İşlemler Tam Yüzde 1700 Artış Gösterdi! › COINTURK

ABD SEC’in geçtiğimiz Perşembe günü yedi spot Bitcoin ETF başvurusunun tamamını ertelemesinin hemen ardından Bitcoin ve daha geniş kripto piyasası güçlü bir satış baskısı altına girdi. Bununla birlikte,...

İşte Eylül Ayının İlk Haftasının Yıldızı Olmaya Aday Altcoin! On-chain İşlemler Tam Yüzde 1700 Artış Gösterdi! › COINTURK

ABD SEC’in geçtiğimiz Perşembe günü yedi spot Bitcoin ETF başvurusunun tamamını ertelemesinin hemen ardından Bitcoin ve daha geniş kripto piyasası güçlü bir satış baskısı altına girdi. Bununla birlikte, Cardano (ADA) on-chain faaliyetlerde iyileşme gösteriyor.

Cardano’nun (ADA) Geleceği

Zorlaşmış piyasa koşullarına rağmen Cardano, Nisan ayındaki yerel zirveye kıyasla on-chain işlem hacimlerinde artış bildirildi. Ocak ayının sonlarından bu yana, ADA için haftalık on-chain işlem hacimleri %1.700 oranında arttı. Ayrıca, ADA etrafındaki mevcut tartışma oranları, trader’ların ilgisinin bozulmadan devam ettiğini gösteriyor.

Santiment’in bildirdiğine göre, fayda herhangi bir potansiyel toparlanmada çok önemli bir rol oynuyor ve ADA’nın önemli sosyal baskınlığı ile birleştiğinde, umut vaat etmeye devam ediyor. Öte yandan, Cardano’nun DeFi ekosistemi de bu yıl güçlenme belirtileri gösteriyor. Akıllı sözleşme ekosistemi, DeFi protokollerinde günlük 35.000’den fazla aktif adresle 15 milyon dolardan fazla kilitli coin bulunuyor.

Defilama’dan alınan veriler, Cardano ağının şu anda yaklaşık 160,36 milyon dolarlık bir toplam kilitli değere (TVL) sahip olduğunu ve Ocak 2023’ten bu yana önemli bir artışa işaret ettiğini gösteriyor.

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini

Bu 2023 yılı boyunca, Cardano’nun ADA fiyatı 0,25 dolar ile 0,40 dolar aralığında işlem görmeye devam ediyor. Şu an itibariyle ADA, aralığın alt bölgesi olan 0,25 dolara yakın biçimde işlem görüyor. Cardano’nun fiyatı bu yıl kritik bir destek bölgesinin üçüncü testinden geçti. Bir önceki yılın kripto para ayı piyasasının aksine, Cardano’nun fiyatında kayıplar azaldı ve bu da kripto varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 3 dolara (ATH) yeniden yükselmesine yol açabilecek sürekli bir toparlanma olasılığına işaret ediyor olabilir.

Bununla birlikte, Cardano’nun yükseliş ivmesinin 0,25 destek bölgesini korumada bocalaması durumunda, kripto para uzmanları fiyatın potansiyel olarak daha da düşebileceğini ve bu durum gerçekleşirse muhtemelen önümüzdeki haftalarda yaklaşık 0,18 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Cardano’nun akıllı sözleşme ekosistemi, Toplam Kilitli Değer (TVL) ve zincir üzerindeki faaliyetlerde güçlü bir büyüme yaşayarak gelişiyor. Kısa vadeli fiyat zorlukları devam etse de, ağın faydası ve devam eden trader ilgisi, potansiyel olarak önceki Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) yeniden yükseliş de dahil olmak üzere umut verici bir görünüm çiziyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/iste-eylul-ayinin-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CoinTürk

See more
En Büyük 10 Kriptodan Biri İçin Önemli Oylama
CoinTürk
En Büyük 10 Kriptodan Biri İçin Önemli Oylama

last Saturday at 11:00 AM

·

8 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)