Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

03/17/2024

·

61 views


İlk 20’deki Kripto Parada Alarmlar Çalıyor

ADA Coin fiyat 0,81 dolar zirvesinin ardından 0,66 dolara geriledi. BTC 66.000 doların altında kapanışlara istekli görünüyor. ADA Coin düşüşü 0,58 ve 0,48 dolara kadar devam edebilir. Piyasa etkisi: Nötr

İlk 20’deki Kripto Parada Alarmlar Çalıyor

Genel olarak kripto paraların çoğunda iyi bir hafta sonu yaşamıyoruz. Cuma günkü satışlar negatifliği tetikledi. Bitcoin fiyatı yazı hazırlandığı sırada 66.000 dolar bölgesinde oyalanıyor ve altcoinler kırmızıya boyandı. Ancak Cardano (ADA) için işler biraz daha karışık. Peki güncel verileri bize ADA Coin için ne anlatıyor?

ADA Coin Eleştirileri

2021 sonunda akıllı sözleşme yeteneklerine kavuşsa da Cardano isteneni henüz veremedi. Ağda devasa ilgi çeken popüler uygulamalar yok, Hoskinson halen Cardano dışında binlerce konuyla ilgileniyor ve fiyat 1 doların altında. Cardano kurucusu yıl boyu özel jetiyle yaptığı gezintiler ve gereksiz konularda zaman öldürme hastalığı nedeniyle sürekli eleştiriliyor.

Ağ beklenen hızda gelişmiyor ve istenen ölçüde geliştirici çekilebilmiş değil. Üstelik ADA Coin dolaşım arzını daraltma potansiyeli nedeniyle heyecan oluşturan DJED aradan geçen uzun süreye rağmen bekleneni vermedi.

ADA Coin için bardağın boş tarafına odaklandığınızda dolu kısmı görmek ciddi anlamda zorlaşıyor. Kurucusundan ağ geliştiricilerine kadar bu başarısızlık veya hayal kırıklığı kesinlikle ekip işi.

ADA Coin Tahminleri

Bardağın dolu tarafına bakarsak kripto paralara giren yeni yatırımcılar ve olası Cardano ağı airdrop furyasıyla ağdaki cüzdan sayısı 533 binden 618 bine tırmandı. Ufak bir karşılaştırma yapalım yakın zamanda Solana ağı sadece günlük aktif tekil kullanıcı ölçümünde 800 bini aştı. Yani bardağın dolu tarafının boyutu da Cardano’yu biraz kimlerle karşılaştıracağımızla ilgili.

Fiyat performansına dönersek BTC düşüşü ADA Coin için net negatif. Üstelik 0,7 dolar üzerinde zorlanan fiyat şimdi 0,66 dolara geriledi ve bu zorlu elde edilen kazanımın bu kadar hızlı kaybediliyor olması da negatif.

ADA Coin için önümüzdeki birkaç saatte 0,63 dolar altı kapanışların başlamasıyla daha derin düzeltmeler beklenebilir. Mevcut görünüm yatırımcılar için pek iç açıcı değil. 0,58 ve 0,48 dolar aralığı aşırı satışlarla inilebilecek acil destekleri temsil ediyor.

BTC fiyatının 65.000 dolar altında kapanışlar yapmasıyla ADA Coin yatırımcılardaki riskten kaçış motivasyonu güçlenebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/ilk-20deki-kripto-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano’da (ADA) İki Farklı Senaryo! Analistlerden Kritik Uyarı Geldi!
CoinTürk
Cardano’da (ADA) İki Farklı Senaryo! Analistlerden Kritik Uyarı Geldi!

last Thursday at 12:00 AM

·

22 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)