Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

11/21/2022

·

214 views


İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?

FTX çöküşünün ardından altcoinler yaralarını sarmak için doğru zamanı bekliyor. Risk iştahı ise azalmış durumda. Çeşitli ürünler piyasaya süren altcoinler bu süreçte pozitif ayrışmaya çalışıyor. Ancak kripto paraların kümülatif değeri 850 milyar doların altına düştüğü için işleri fazlasıyla zor....

İlk 10’daki Kripto Para! Gece Yarısı Mucizesi İşe Yarayacak Mı?

Popüler kripto para son attığı adımla bir mucize bekliyor. Ancak şimdilik fiyata bir etkisi olmadı.

Okuma Süresi: 2 Dakika

FTX çöküşünün ardından altcoinler yaralarını sarmak için doğru zamanı bekliyor. Risk iştahı ise azalmış durumda. Çeşitli ürünler piyasaya süren altcoinler bu süreçte pozitif ayrışmaya çalışıyor. Ancak kripto paraların kümülatif değeri 850 milyar doların altına düştüğü için işleri fazlasıyla zor. Bitcoin yazı hazırlandığı sırada 16.700 dolardan alıcı buluyordu.

Cardano (ADA)

Cardano, piyasada devam eden korku ve belirsizliğe rağmen çok şey yaşadı. Platformun ekibi piyasa koşullarına rağmen inşa etmeye devam etti ve yeni bir gizlilik blockchaini başlattı. Aynı şey Charles Hoskinson tarafından Twitter aracılığıyla duyuruldu. Ufak bir parantez açalım AB ve ABD gizlilik odaklı kripto paralara cephe almışken bu ne derece mantıklıydı? Cardano kurucu ortağı, Cardano‘nun Midnight (Gece Yarısı) adlı yeni bir ürün piyasaya süreceğini belirtti. Bu, hassas ve kişisel verileri koruyacak veri koruma tabanlı bir blockchain olacaktır.

Geliştirme ekibinden gelen sürekli gelişmeler ve lansmanlar, platformun algısı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir. LunarCrush’a göre, bu lansmanla birlikte platformun sosyal medyada konuşulma oranı %18 arttı.

Cardano (ADA) Yorum

Ayrıca Cardano için hissiyat da olumlu etkilendi. Cardano’ya yönelik ağırlıklı duyarlılık geçen hafta boyunca ezici bir çoğunlukla olumluydu. Bunun nedeni, ADA’nın FTX borsasında listelenmeyen tek büyük kripto para birimi olması nedeniyle Cardano’nun FTX’e çok az maruz kalması olabilir.

Olumlu hava Cardano‘nun NFT’lerinin durumunu da etkilemiş olabilir. Opencnft tarafından sağlanan verilere göre, işlem gören NFT’lerin hacmi son 30 gün içinde %57,98 oranında arttı. Buna ek olarak, satılan NFT sayısı da aynı dönemde %37 oranında arttı. Ancak tüm bu ilgiye rağmen ağ aktivitesi düşmeye devam ediyor. Bu veri ADA Coin’lerin cüzdanlar arasındaki transferlerinin önemli ölçüde azaldığını gösteriyor. Dahası, Messari tarafından sağlanan verilere göre Cardano’nun volatilitesi Ekim ayında %188 oranında artmıştır. Dolayısıyla, ADA‘ya yatırım yapmak özellikle şu anda normalden daha riskli olabilir.

Yazı hazırlandığı sırada yaklaşık 0,32 dolardan alıcı bulan fiyat XRP’nin altında. Yatırımcıların önümüzdeki hafta Genesis tarafından gelecek potansiyel iflas/satış açıklamasına hazırlıklı olması gerekiyor.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/ilk-10daki-kripto-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CoinTürk

See more
Cardano'da (ADA) Grafikler Tersine Dönecek Mi? Şubat Ayı Fiyat Tahmini! › CoinTürk
CoinTürk
Cardano'da (ADA) Grafikler Tersine Dönecek Mi? Şubat Ayı Fiyat Tahmini! › CoinTürk

last Wednesday at 1:00 AM

·

11 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X