Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

06/16/2023

·

130 views


İlk 10'daki Bu Üç Altcoin Bir Borsa Tarafından Daha Delist Ediliyor!

Güncelleme: 16.06.2023 - 15:57 SEC’in geçtiğimiz hafta içerisinde önde gelen kripto para borsaları Binance ve Coinbase’e karşı dava açması hala gündemdeki sıcaklığını koruyor. SEC açtığı davalarda isim isim...

İlk 10'daki Bu Üç Altcoin Bir Borsa Tarafından Daha Delist Ediliyor!

Güncelleme: 16.06.2023 - 15:57

SEC’in geçtiğimiz hafta içerisinde önde gelen kripto para borsaları Binance ve Coinbase’e karşı dava açması hala gündemdeki sıcaklığını koruyor.

SEC açtığı davalarda isim isim saydığı bazı altcoinlerin menkul kıymet olduğunu belirtti.

Bunlar arasında popüler altcoinler Cardano (ADA), Solana (SOL), Filecoin (FIL) ve Polygon (MATIC) gibi altcoinler de yer aldı.

SEC’in bu davalarından sonra popüler borsa Robinhood ADA, SOL ve MATIC’i delist ettiğini açıklamıştı.

Robinhood’dan sonra bir delist haberi de kripto para platformu Bakkt’dan geldi.

Fortune‘nin haberine göre, New York merkezli kripto para platformu Bakkt, piyasa değerine göre en büyük üç kripto para birimi olan Solana, Cardano ve Polygon‘u delist etti.

Çinli gazeteci Wu Blockchain de yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Bakkt borsası, belirsiz denetim gerekçesiyle ADA, MATIC ve SOL’u listeden çıkardı.

Bakkt, SEC’in Bittrex’e açtığı dava sırasında Algorand ve Decentraland tokenlerini ardından da Mayıs ayında gönüllü olarak 25 tokeni listeden çıkarmıştı.

Bakkt son delistlerden sonra halihazırda BTC, ETH, LTC, SHIB, Dogecoin ve USDC dahil olmak üzere sekiz token hizmeti sunuyor.”

The exchange Bakkt delisted ADA, MATIC, and SOL on the grounds of unclear supervision. Bakkt delisted Algorand and Decentraland tokens amid the SEC lawsuit against Bittrex, and then voluntarily delisted 25 tokens in May. Bakkt currently offers eight tokens including BTC, ETH,…

— Wu Blockchain (@WuBlockchain) June 16, 2023

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/ilk-10dak...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Bitcoin Sistemi

See more
Santiment Analistleri DOGE ve ADA'yı Değerlendirdi: "Cardano'daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat Sıçramalarından Önce Yaşanır"
Bitcoin Sistemi
Santiment Analistleri DOGE ve ADA'yı Değerlendirdi: "Cardano'daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat Sıçramalarından Önce Yaşanır"

last Monday at 8:35 PM

·

5 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)