Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

04/25/2024

·

118 views


İlk 10’daki Bu Altcoinde Satın Alma Sinyali Geldi, Hedef Kaç Dolar?

ADA Coin yatırımcılarının sadece yüzde 35'i kazançlı durumda. Birçok kripto parada mevcut ortamda kazançlı yatırımcı oranı (+maliyette olanlar) yüzde 80'in üzerinde. ADA Coin ya çok cazip bir seviyede ya da ilgisizliğin artacağı günlere doğru ilerliyor. Piyasa etkisi: Nötr

İlk 10’daki Bu Altcoinde Satın Alma Sinyali Geldi, Hedef Kaç Dolar?

ABD verilerinin gelmesinin ardından Bitcoin fiyatı 63.000 doların altına düştü ve altcoinler kırmızıya boyandı. Bu tarz korku dönemlerinin altcoinlerde çoğu zaman alım fırsatları oluşturduğu biliniyor. Popüler altcoinlerden biri için de IntoTheBlock verilerine göre satın alma zamanı gelmiş olabilir.

ADA Coin Alınır Mı?

IntoTheBlock tarafından paylaşılan son değerlendirmeye göre ADA Coin için satın alma zamanı gelmiş olabilir. Cardano (ADA) yatırımcılarının yalnızca %35’i hali hazırda kazançlı durumda ve raporun ardından fiyat daha da düştüğünden kazançtaki yatırımcı oranı daha da düştü. Peki diğer kripto paralarla karşılaştırıldığında orada durum ne?

ADA Coin yatırımcılarının ne durumda olduğunu anlamak için BTC ve TRX yatırımcı kazançlarına bakabiliriz. ADA Coin yatırımcılarının %35’inin kazançlı durumda olduğu sırada bu oran BTC için %86 ve TRX için %85’ti. Dogecoin (DOGE) ve Ethereum (ETH) bile daha iyi durumda bulunuyor.

Cardano (ADA) için yatırımcıların ezici çoğunluğunun zararda olması piyasa analistleri ve yatırımcıların alım sinyalleri görmesine neden oluyor. Yani ADA Coin aşırı satılmış durumda, bu tarz seviyelerde cazip giriş fırsatları oluşur.

Fakat istisna olarak uzun süredir kazanç elde edemeyen yatırımcıların ilgiyi kaybetmesi de mümkün. Kazanç elde edemeyen yatırımcılar satışa yönelebilir veya daha fazla alım için tereddüt edebilir. Ağ büyümesi noktasında, geliştiricileri çekme, kayda değer ilgi çekici uygulamalar oluşturma gibi hususlarda Cardano uzun süredir eleştiriliyor. Özetle tarihsel olarak aşırı satılmış fiyat alım bölgesinde gibi görünse de kesin yükseliş diye bir şey bugün de yok.

ADA Coin Tahminleri

0,59 ila 0,72 dolar arasına sıkışan ADA Coin yatırımcıları bu fiyat aralığında 6,78 milyar adet coin aldı. Yatırımcıların kar alma dürtüsü de kilit aralığı zorlu dirence dönüştürüyor. Nitekim 0,46 dolarlara düşen fiyatı düşünürsek kar alan yatırımcılar o kadar da yanlış bir karar almamış. IntoTheBlock uzmanları şunu yazdı;

“ADA, yatırımcıların yalnızca %35’inin kâr elde etmesiyle dikkat çekiyor. Ancak bu bir fırsat mı yoksa bir uyarı işareti mi?”

Duruma göre fiyat ya 0,3 doların altına ya da 1 doları üstüne doğru hareket edecek.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/ilk-10daki-bu-altc...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Balinalar ADA Satmaya Devam Ediyor: İşte Cardano Cephesinde Yaşananlar
CoinTürk
Balinalar ADA Satmaya Devam Ediyor: İşte Cardano Cephesinde Yaşananlar

06/06/2024

·

85 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)