Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

10/02/2023

·

64 views


İki Farklı Analist Bu Altcoini İşaret Etti! Cardano (ADA) Harekete Geçecek Mi? › COINTURK

Cardano (ADA), özellikle dördüncü çeyreğin başlamasıyla birlikte güçlü yükseliş sinyalleri sergilemesi nedeniyle son zamanlarda kripto para piyasasındaki tartışmaların ön saflarında yer alıyor. ADA’da Analist...

İki Farklı Analist Bu Altcoini İşaret Etti! Cardano (ADA) Harekete Geçecek Mi? › COINTURK

Cardano (ADA), özellikle dördüncü çeyreğin başlamasıyla birlikte güçlü yükseliş sinyalleri sergilemesi nedeniyle son zamanlarda kripto para piyasasındaki tartışmaların ön saflarında yer alıyor.

ADA’da Analist Yorumları

Ekim ayının başındaki hızlı değişebilen altcoin ortamında ADA, hem yatırımcıların hem de analistlerin dikkatini çeken olağanüstü bir performans sergiledi. Sekizinci en büyük kripto para birimi, son 24 saatte %5 oranının biraz üzerinde bir artış yaşadıktan sonra yaklaşık 0,2664 dolardan işlem görüyor.

Popüler kripto para biriminde yatırımcıların ilgisini çeken durum token’da bir teknik göstergenin ortaya çıkması ve bu durumda alçalan üçgen formasyonundan yukarı doğru bir kırılma. Tarihi verilere göre formasyon yükseliş eğiliminin tersine döndüğüne işaret ediyor ve bu da Cardano’nun yükseliş momentumu aşamasına girebileceğini gösterebilir.

Cardano, 28 Eylül tarihindeki kırılmadan bu yana hızlanma işaretleri göstererek ufukta yükseliş eğilimi dair iyimserliği daha da artırdı. Geçtiğimiz günlerde Trend Rider takma adıyla bilinen analist ADA’nın durumunu ele aldı ve güçlü bir iyimserlik ifade ederek şöyle bir tweet attı:

ADA benim favorilerimden biri ve patlamaya hazır görünüyor.

Analizine göre Cardano, 0,2425 dolar civarında destek buldu ve önceki yükseliş sinyalleriyle uyumlu olarak birden fazla sıçrama yaşadı. Analist ayrıca haftalık güçlü bir yükseliş mumuyla gösterilen olumlu bir sinyale de dikkat çekti ve bunun yükseliş hareketlerini tahmin etmede %67’lik bir tarihsel doğruluk oranına sahip olduğunu belirtti. Ayrıca olası bir yukarı yönlü hareket öneren kısa vadeli bir osilatör göstergesinin de altını çizdi. Analist açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Kısa vadede 4 saatlik osilatör patlamak istiyor gibi görünüyor, geçmişte buradan nasıl reddedildiğini görebilirsiniz, yeşile dönerse o zaman gitmeye hazır demektir

Cardano’da Fiyat Geleceği

Bir diğer kripto para analisti Dan Gambriello, Cardano’nun döngülerini Ethereum‘un döngüleriyle karşılaştırarak Cardano’nun potansiyelinin önemini ele aldı. Analist, YouTube kanalında Cardano’nun ölçeklenebilirlik, güvenlik ve merkeziyetsizlik üçlemini çözmeye odaklanması sayesinde Ethereum’un zorlu bir rakibi olma yolunda olduğuna inandığını belirtti.

Ayrıca Cardano’yu eleştirenlere rağmen, stablecoinler hariç ilk beş kripto para birimi arasındaki konumunu koruduğunu, bunun da dayanıklılığının ve potansiyelinin sinyalini verdiğini vurguladı. Bununla birlikte Cardano bu ivmeyi güçlendiren belirtilen kalıplarla daha yüksek bir grafik çizmeye devam ederken, Cardano’nun önemli bir atılım gerçekleştirmesi için beklentiler yüksek. Özellikle, 0,30 dolar direnç seviyesini aşmanın orta vadeli hedefi ufukta görünüyor ve manzaralar daha geniş 0,40-0,42 dolar direnç aralığına odaklanıyor.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/iki-farkli-analist...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CoinTürk

See more
Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!
CoinTürk
Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!

last Monday at 11:16 AM

·

7 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)