Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

10/15/2023

·

36 views


Faworyzowanie czy korupcja? Hoskinson kontra społeczność XRP

Założyciel Cardano, Charles Hoskinson, głośno wypowiada się na temat teorii spiskowych społeczności XRP dotyczących Ethereum. Dyrektor techniczny Ripple odpowiedział jednak, że w tej sprawie mogą występować...

Faworyzowanie czy korupcja? Hoskinson kontra społeczność XRP

Założyciel Cardano, Charles Hoskinson, głośno wypowiada się na temat teorii spiskowych społeczności XRP dotyczących Ethereum. Dyrektor techniczny Ripple odpowiedział jednak, że w tej sprawie mogą występować pewne oznaki korupcji.

poście z 14 października na X (dawniej Twitter) Hoskinson zadrwił ze społeczności XRP komentarzami na temat „ETHGate”, kontynuując trend wywołany w zeszłym tygodniu.

You know my favorite part about the holidays is kicking the XRP ETHGate Hornet's nest with easy to meme sound bites connected to mostly ignored nuanced points. It's like the first snow of winter.

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) October 14, 2023

Hoskinson drwi ze społeczności XRP

8 października założyciel Cardano zorganizował sesję Ask Me Everything (AMA), argumentując, że korupcja nie motywowała byłego dyrektora SEC, Williama Hinmana, do sklasyfikowania aktywów cyfrowych jako aktywów niezabezpieczonych.

Twórca kryptowaluta ADA uznaje, że działanie Hinmana należy określić jako „faworyzowanie”, a nie korupcję. Dodał również, że społeczność XRP nie ma dowodów na poparcie swoich teorii spiskowych. Główna postać związana z projektem Cardano zamieścił następujący wpis:

„Jakie masz na to dowody? Gdzie są e-maile? Gdzie odbywają się spotkania?… Żadna z tych działalności nie zakłada korupcji, a jedynie faworyzowanie”.

Sponsorowane

Sponsorowane

Dyrektor ds. technicznych firmy Ripple opisuje twierdzenie Hoskinsona o faworyzowaniu jako korupcję 

Uwagi Hoskinsona wywołały gorącą reakcję kilku członków społeczności XRP, w tym dyrektora ds. technologii Ripple, Davida Schwartza.

poście z 12 października na portalu X Schwartz argumentował, że „podmiot rządowy okazujący faworyzowanie [dostosowujący się] do osobistych interesów własnych i swoich przyjaciół jest skorumpowany”.

Opinię tę podzielało także kilku członków społeczności XRP, którzy zasugerowali, że Hoskinson może próbować odwrócić uwagę od skandalu. Jeden z użytkowników X powiedział:

Sponsorowane

Sponsorowane

„Minimalizując dotkliwość działań komisarza i określając je jako zwykłe faworyzowanie, antagonista próbuje zniekształcić postrzeganą rzeczywistość i potencjalnie odwrócić uwagę lub krytykę od poważniejszych konsekwencji korupcji”.

Ponadto niektórzy członkowie społeczności zasugerowali, że dalsze uwagi Hoskinsona mogą być próbą ukrycia jego roli w ETHgate. Hoskinson jest jednym z ośmiu współzałożycieli Ethereum. Do osób tych zaliczają się takie osoby jak Vitalik Buterin, Gavin Wood czy Joseph Lubin.

Negatywne relacje Hoskinsona ze społecznością XRP

Najnowsze komentarze Hoskinsona nie są całkowicie zaskakujące, biorąc pod uwagę jego zwaśnioną relację ze społecznością XRP.

W zeszłym roku założyciel Cardano obiecał nie poruszać tematów związanych z Ripple, ponieważ społeczność XRP była toksyczna i małostkowa. Później wycofał się z tego oświadczenia, gdy na początku tego roku SEC sklasyfikowała Cardano jako papier wartościowy.

Jednakże ostatnie uwagi sugerują, że znów doszło do sprzeczki.

Sponsorowane

Sponsorowane

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/hoskinson-nega...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from BeInCrypto Polska

See more
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?
BeInCrypto Polska
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?

10/23/2023

·

50 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)