Logo
Cardano Ecosystem

Trading11

03/16/2023

·

54 views


Hoskinson: Kryptomeny by sa mali odstrihnúť od bánk

Zakladateľ kryptomenovej spoločnosti Cardano Charles Hoskinson vo svojom nedávnom príspevku vyhlásil, že kryptomeny by sa mali odstrihnúť od bankového sektora. Čo ďalšie Hoskinson povedal? Hoskinson o...

Hoskinson: Kryptomeny by sa mali odstrihnúť od bánk

Zakladateľ kryptomenovej spoločnosti Cardano Charles Hoskinson vo svojom nedávnom príspevku vyhlásil, že kryptomeny by sa mali odstrihnúť od bankového sektora. Čo ďalšie Hoskinson povedal?

Hoskinson o odstrihnutí krypta od bánk

Charles Hoskinson, zakladateľ kryptomenovej spoločnosti Cardano, vo svojom nedávnom príspevku na Twitteri vyhlásil, že kryptomeny by sa mali odstrihnúť od bánk. Podľa neho by sa kryptomeny mali zamerať na vlastné ekosystémy a nezaoberať sa bankovými inštitúciami.

Podľa Hoskinsona by digitálne aktíva mali byť oddelené od tradičného bankovníctva, pretože tento sektor je plný nestabilných a nespoľahlivých inštitúcií. Hoskinson tvrdí, že banky sa dostanú do problémov, pokiaľ bude možné digitalizovať štátne poklady.

Crypto needs to de-risk itself from those unstable and volatile banks

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) March 15, 2023

Tento tweet bol zverejnený len pár dní po uzavretí Signature Bank regulačnými orgánmi, čo v podstate vylúčilo jednu z posledných ľahkých možností pre kryptomenové firmy, ako zostať pripojené k tradičnému finančnému systému.

Regulátori uzavreli tri popredné americké finančné inštitúcie v priebehu tohto mesiaca (Silvergate Capital, Silicon Valley Bank a Signature Bank), čo spôsobilo značné straty mnohým kryptomenovým spoločnostiam. Okrem toho sa aktuálne švajčiarsky bankový gigant Credit Suisse nachádza v problémoch.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 24 860 USD podľa KMC, cena tokenu ADA sa pohybuje okolo 0,326 USD.

Záver

Čo si o slovách Charlesa Hoskinsona myslíte vy? Ako reagujete na súčasnú „bankovú“ krízu vo svete? Podeľte sa s nami o svoj názor do komentárov alebo na naše sociálne siete. Celé vlákno na sociálnej sieti Twitter si môžete prejsť pod priloženým odkazom TU. [1]

Sme novo aj na LinkedIn, kde zdieľame najlepšie články. Smelo nás tam môžete sledovať. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Trading11

ORIGINAL SOURCE

https://trading11.com/hoskinson-kryptome...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Trading11

See more
Rok 2023 by mohol byť pre Cardano extrémne býčí
Trading11
Rok 2023 by mohol byť pre Cardano extrémne býčí

12/10/2022

·

179 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)