Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

11/24/2021

·

349 views


Hoskinson, Cardano’nun Delist Edilmesiyle İlgili Konuştu

Gece saatlerinde eToro web sitesinde, düzenleyici endişeler nedeniyle, ABD merkezli kullanıcılar için Cardano (ADA) ve Tron’un (TRX) delist edileceği ve bu kullanıcıların “artık yeni pozisyon açamayacakları, stake ödülleri alamayacakları” duyuruldu. Açıklamaya göre ABD merkezli kullanıcılar,...

Hoskinson, Cardano’nun Delist Edilmesiyle İlgili Konuştu

Gece saatlerinde eToro web sitesinde, düzenleyici endişeler nedeniyle, ABD merkezli kullanıcılar için Cardano (ADA) ve Tron‘un (TRX) delist edileceği ve bu kullanıcıların “artık yeni pozisyon açamayacakları, stake ödülleri alamayacakları” duyuruldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Açıklamaya göre ABD merkezli kullanıcılar, 26 Aralık 2021’den itibaren yeni ADA veya TRX pozisyonları açamayacak. ABD merkezli kullanıcılar, bu iki varlık için stake desteğinin 31 Aralık 2021’de sona ereceğinden, ADA ve TRX için stake ödüllerinden de yararlanamayacak. Nihai ödüller ise (USD olarak) 15 Ocak 2022’de ödenecek.

ABD merkezli kullanıcılar, borsadaki mevcut ADA ve TRX bakiyelerini kullanmaya devam edebilecekler. Ayrıca pozisyonlarını istedikleri zaman kapatabilecekler, yani ADA ve/veya TRX varlıklarını USD karşılığında satabilecekler.

Hoskinson’dan Açıklama Geldi

eToro’nun bu beklenmedik hareketi, Cardano kurucusu Charles Hoskinson’un videoyla yanıt vermesine neden oldu. Hoskinson, ne Cardano Vakfı ne de IOHK ile ADA hakkında herhangi bir finansal düzenleyici tarafından temasa geçilmediğini söyledi. Hoskinson’a göre eToro’nun hareketi, kripto varlıklarla ilgili düzenleyici netlik eksikliğinin bir sonucu ve eToro’nun bu eylemi yapmak zorunda olduğunu düşünmesi talihsizlik. Hoskinson ayrıca eToro platformunun ADA’yı delist etmesinin aşağıdaki nedenlerle likidite üzerinde anlamlı bir etkisi olmayacağını dile getirdi:

  • ADA, piyasadaki en likit kripto varlıklardan biridir;
  • eToro, çok büyük miktarda ADA işlem hacmini idare etmiyordu; ve
  • Geçen Perşembe Avrupa’nın en büyük kripto borsalarından biri olan Bitstamp, ADA’yı listelemeye hazırlandığını duyurdu.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/hoskinson-card...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coinkolik

See more
Cardano Kullanıcıları, Ağ Değiştirmeden BUSD Kullanabilecek
Coinkolik
Cardano Kullanıcıları, Ağ Değiştirmeden BUSD Kullanabilecek

last Tuesday at 1:44 PM

·

4 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X