Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

10/29/2022

·

214 views


Hangi Coinler Kazandırdı? İşte Kâr Kralı Olan 9 Altcoin!

Kripto para piyasası uzun bir aradan sonra geçtiğimiz hafta toparlanma belirtileri gösterdi ve bu süreçte bir çok altcoin ralliler yaptı. Gerçekleşen ralliler ve fiyat sıçramaları sayesinde soğuyan yatırımcı ilgisi yeniden kripto paraların üzerinde yoğunlaştı. 2022’de en yüksek karı veren...

Hangi Coinler Kazandırdı? İşte Kâr Kralı Olan 9 Altcoin!

Kripto para piyasası uzun bir aradan sonra geçtiğimiz hafta toparlanma belirtileri gösterdi ve bu süreçte bir çok altcoin ralliler yaptı. Gerçekleşen ralliler ve fiyat sıçramaları sayesinde soğuyan yatırımcı ilgisi yeniden kripto paraların üzerinde yoğunlaştı. 2022’de en yüksek karı veren ilk 9 kripto para birimine bir göz atalım…

İşte en karlı 9 altcoin:
Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT)

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Ethereum’un hacme göre ikinci en büyük kripto para birimi ve lider altcoin konumunda bulunuyor. Bu altcoin, özellikle akıllı sözleşmelerin yönü olmak üzere çok çeşitli potansiyel uygulamalara hitap ediyor. Bu yüzden kendisini yatırım yapmaya değer karlı kripto para birimleri listesinde buluyor.

altcoin

Listedeki bir diğer altcoin Polkadot’un ise tüm heterojen blockchain ağlarını sorunsuz bir şekilde bağlama yeteneği, dünyanın her köşesinden yatırımcıların dikkatini çekti. Polkadot ekosistemi üzerine inşa edilen yüzlerce projenin bulunabilmesinin nedeni budur.

Cardano (ADA) ve Solana (SOL)

Cardano, zaman içinde değerinde büyük bir büyüme sergilemekten gurur duyuyor. Son birkaç ay da bundna farklı değildi. Bunu dikkate alırsak, aynı büyüme eğiliminin devam etmesinin kuvvetle muhtemel olduğunu söyleyebiliriz. Sonuçta, önümüzdeki günlerde Bitcoin’in değeri artarsa Cardano’nun değeri de artacaktır.

altcoin

Solana’nın ise özellikleri de kendisini diğer altcoin projelerinden ayırıyor.. Bunlardan bazıları merkeziyetsiz finans (DeFi), merkeziyetsiz uygulamalar (DApps) ve akıllı sözleşmeleri içerir. Tüm bunlar SOL’un ne kadar iyi bir yatırım olduğuna ışık tutar.

En çok kazandıran altcoin projeleri listesinde sırada Tether ve BNB var

Tether, en istikrarlı kripto para birimlerinden biri olarak kabul edildiği için yaygın olarak popülerdir. Riskten kaçınan yatırımcılar için popüler bir altcoin haline gelmesinin nedeni budur. Ek olarak, Tether’in işlem hacminin Bitcoin değeri arttıkça ve arttığında artacağına dair bir inancın gerçeğe dönüşmesi muhtemeldir.

altcoin

Binance coin ise, dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance tarafından piyasaya sürüldü. Kısa sürede bu, yalnızca ticareti kolaylaştırmaktan, ticaret yapılabileceği, ödeme işlemlerini başlatabileceği ve hatta seyahat düzenlemeleri için rezervasyon yaptırabileceği bir platforma dönüşmüştür. Bu nedenle BNB radarınızda olması gereken altcoin’lerden biri olarak listemizde yer alıyor.

Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE)

Ripple neden ünlü? Fiat para birimleri ve diğer büyük kripto para birimleri de dahil olmak üzere farklı para birimi türlerinin değişimini kolaylaştırma yeteneği, birçok nedenden biridir. Bu, Ripple’a yatırım yapmanın neden her şeye değeceğini gösteriyor.

Ripple (XRP) Benimsenmesi Artıyor! 75 Milyon...

Dogecoin ise, yatırımcıların göz önünde bulundurması gereken bir başka altcoin. Dallas Mavericks, Kronos ve SpaceX gibi büyük şirketlerin bu altcoin’e çeşitli şekillerde güvenmesi, bu altcoin’in neden bu listede yer aldığının cevabı olabilir

Kazandıran altcoin projeleri listesinde son sırada Shiba Inu (SHIB) var

Shiba Inu, Ethereum’un güvenliğinden ve gelişmiş özelliklerinden yararlanan bir altcoin’dir. Son zamanlarda, Shiba Inu değerinde ve aynı zamanda ticaret hacminde büyük bir büyüme göstermiştir. Aynı şeyin önümüzdeki günlerde de devam etmesi muhtemel olduğundan, bu meme coin de listeye eklenebilir.

 Kısa Vadeli Düzeltme Sona mı Erdi?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/iste-kar-kra...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!
KriptoArena
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!

last Sunday at 9:29 AM

·

10 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X