Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

05/12/2023

·

96 views


Hafta Sonu Kaç Dolar Olacaklar? Ripple (XRP), ADA Coin ve Dogecoin Yorum! › CoinTürk

Okuma Süresi: 3 DakikaBitcoin fiyatı kısa süre önce 26.000 doların altına düştükten sonra hızla 26.500 dolara sıçradı. Ancak bu seviyeyi koruyamıyor. Binance borsasının Kanada konusunda geri adım atmasıyla...

Hafta Sonu Kaç Dolar Olacaklar? Ripple (XRP), ADA Coin ve Dogecoin Yorum! › CoinTürk

Okuma Süresi: 3 Dakika

Bitcoin fiyatı kısa süre önce 26.000 doların altına düştükten sonra hızla 26.500 dolara sıçradı. Ancak bu seviyeyi koruyamıyor. Binance borsasının Kanada konusunda geri adım atmasıyla düşen fiyat hafta sonunda daha da hareketli olacak. Peki altcoinlerde son durum ne? Fiyat beklentileri neler?

Ripple (XRP) Yorum

Boğalar, XRP‘yi 0,43 doların üzerinde tutmak için mücadelesini sürdürüyor. BTC fiyatındaki ani düşüş bu bölgenin kaybedilmesine neden oldu. Düşen 20 günlük EMA (0,45 dolar) ve aşırı satış bölgesindeki RSI ayıların kontrolü elinde tuttuğunu gösteriyor. Bitcoin günlük RSI verisi aşırı satış dibinde olduğu için BTC kaynaklı altcoin satışlarının yavaşlayabileceğini söyleyebiliriz.

XRP Coin fiyatı önümüzdeki 2 gün boyunca BTC hareketlerine bağlı performans gösterecek. Eğer boğalar 0,43 doları tutmazsa fiyat 0,4 dolara kadar düşebilir. Bunu yaparlarsa 0,36 dolar dip destek seviyesi olacak.

Cardano (ADA) Coin Yorum

Cardano’nun 11 Mayıs mum çubuğundaki uzun kuyruk, boğaların yükseliş trendi çizgisine doğru düşüşleri satın almaya çalıştığını gösteriyor. Düşen 20 günlük EMA (0,38 dolar) ve RSI diğer altcoinlerle benzer şekilde satıcıların kontrolü ele aldığına işaret ediyor. Daha fazla yükseliş için 20 EMA bölgesinde gelecek muhtemel satışların püskürtülmesi gerekiyor.

Düşüşün devam ettiği senaryoda 0,33 ve 0,3 dolara doğru satışlar derinleşebilir. Aksine, boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarırsa, Cardano fiyatı ters H&S formasyonunun boyun çizgisine yükselebilir.

Dogecoin Yorum

Boğalar son birkaç gündür 0,07 dolar seviyesini korumayı başardılar ancak Dogecoin’de bir rahatlama rallisi başlatamadılar Bu kısa vadeli yatırımcıların halen ürkek davrandığını gösteriyor. Elon Musk ara sıra DOGE için desteğini ifade eden paylaşımlar yapıyordu. Şimdi yeni CEO olarak atanan Linda Yaccarino bu konuda yakından takip edilen bir isim olacak. Twitter’ın Dogecoin ile entegrasyon çalışmaları şimdilik rafa kaldırılmış olsa da uzun vadeli yatırımcılar umudunu koruyor.

Fiyata dönersek ayılar Dogecoin’i 0,07 doların altına çekerek pozisyonlarını daha da güçlendirmeye çalışacak. Eğer bunu başarabilirlerse, DOGE/USDT çifti 0,06 dolara kadar düşebilir. Bu seviye destek olarak önemli bir nokta. DOGE fiyatı düşüş trendi çizgisinden aşağı döner ve 0,06 doların altına düşerse, satış ivme kazanabilir. Parite daha sonra 0,05 dolarlık dip desteğe inebilir.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/hafta-sonu-kac-dol...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CoinTürk

See more
Sürekli Satıyorlar Hedefleri 0,34 Dolar! Binance Borsasındaki En İyi Altcoinlerden Biri! › CoinTürk
CoinTürk
Sürekli Satıyorlar Hedefleri 0,34 Dolar! Binance Borsasındaki En İyi Altcoinlerden Biri! › CoinTürk

last Tuesday at 3:01 AM

·

12 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics