Logo
Cardano Ecosystem

Koin Bülteni

02/28/2024

·

54 views


Gözde Altcoin İçin Yükseliş Sinyali: Bitcoin ve Ethereum’un Çok Gerisinde Kaldı!

On-chain verileri, Cardano (ADA) için yükseliş sinyali anlamına gelebilecek bir göstergeye odaklandı. Analiz platformu Santiment tarafından aktarılan verilerde, kripto paralar özelinde gerçekleşen transferlerin yüzdesel olarak karlılık oranına yer verildi. Bu hafta boyunca Ethereum ve Bitcoin'de gerçekleşen on-chain işlemlerin ciddi oranda karlı varlıklardan oluştuğu öte yandan Cardano için durumun tam tersi olduğu belirtildi. Verilere göre 1 hafta içerisinde gerçekleşen Ethereum transferlerinin 2,3 oranında kara karşılık 1 oranında zararda olduğunu, Bitcoin'de ise 1,8 oranda karlılığa karşılık 1 oranında zararda olduğu kaydedildi. Öte yandan Cardano'da zarardaki işlem sayısı kardaki işlemlerden baskın geldi. Bu durumun ADA için bir yükseliş sinyali anlamına gelebileceğine işaret eden analistler, boğa döngülerinde hareketsiz kalan altcoinlere er yada geç para akışının olacağını ima etti. CoinGecko verilerine göre son 1 hafta içerisinde sadece %7 yükseliş sergileyen ADA, yazım esnasında 0,627 dolardan işlem görüyor.

Gözde Altcoin İçin Yükseliş Sinyali: Bitcoin ve Ethereum’un Çok Gerisinde Kaldı!

On-chain verileri, Cardano (ADA) için yükseliş sinyali anlamına gelebilecek bir göstergeye odaklandı.

Analiz platformu Santiment tarafından aktarılan verilerde, kripto paralar özelinde gerçekleşen transferlerin yüzdesel olarak karlılık oranına yer verildi. Bu hafta boyunca Ethereum ve Bitcoin’de gerçekleşen on-chain işlemlerin ciddi oranda karlı varlıklardan oluştuğu öte yandan Cardano için durumun tam tersi olduğu belirtildi.

Verilere göre 1 hafta içerisinde gerçekleşen Ethereum transferlerinin 2,3 oranında kara karşılık 1 oranında zararda olduğunu, Bitcoin’de ise 1,8 oranda karlılığa karşılık 1 oranında zararda olduğu kaydedildi. Öte yandan Cardano’da zarardaki işlem sayısı kardaki işlemlerden baskın geldi.

Bu durumun ADA için bir yükseliş sinyali anlamına gelebileceğine işaret eden analistler, boğa döngülerinde hareketsiz kalan altcoinlere er yada geç para akışının olacağını ima etti.

CoinGecko verilerine göre son 1 hafta içerisinde sadece %7 yükseliş sergileyen ADA, yazım esnasında 0,627 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Koin Bülteni

ORIGINAL SOURCE

https://koinbulteni.com/gozde-altcoin-ic...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Koin Bülteni

See more
Santiment Paylaştı: Gözde Altcoin Alım Sinyali Veriyor!
Koin Bülteni
Santiment Paylaştı: Gözde Altcoin Alım Sinyali Veriyor!

05/08/2024

·

22 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)