Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

05/01/2024

·

74 views


Forbes Bu 20 Altcoin Konusunda Uyardı! "Listede XRP, Litecoin (LTC) ve Cardano (ADA) Da Var!"

Tanınmış Amerikan dergisi Forbes, aralarında XRP, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Ethereum Classic'in (ETC) de bulunduğu 20 altcoini zombi olarak nitelendirdi. Güncelleme: 01.05.2024 - 17:06 100 yılı aşkın...

Forbes Bu 20 Altcoin Konusunda Uyardı! "Listede XRP, Litecoin (LTC) ve Cardano (ADA) Da Var!"

Tanınmış Amerikan dergisi Forbes, aralarında XRP, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Ethereum Classic'in (ETC) de bulunduğu 20 altcoini zombi olarak nitelendirdi.

Güncelleme: 01.05.2024 - 17:06

100 yılı aşkın bir geçmişi bulunan tanınmış Amerikan dergisi Forbes geçtiğimiz günlerde ses getirecek bir rapor yayınladı.

Bitcoin (BTC) ve altcoinler günden güne daha çok kullanılıp benimsense de Forbes bazı blokzincilerini ve altcoinleri “zombi” olarak nitelendirdi.

20 adet altcoinden bahseden Forbes, bu altcoinler arasında XRP, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Ethereum Classis (ETC) gibi popüler altcoinleri de aldı.

Forbes’a göre bu altcoinler minimum düzeyde fayda ve kullanıcı benimsemesi sergileyerek geleneksel başarı ölçütlerine uymuyor.

Bu altcoinlerin ortak özelliğinin pratikte herhangi bir paydası ve önemli bir kullanıcı tabanına sahip olmaması olduğu ifade edildi. Forbes bu altcoinlerin tamamının sprkülatif bir yapıya sahip olduğunu savunuyor.

Bu altcoinler şu şekilde sıralandı: XRP, ADA, LTC, Bitcoin Cash (BCH), Internet Computer (ICP), ETC, Stellar (XLM), Stacks (STX), Kaspa (KAS), Theta (THETA), Fantom (FTM), Monero (XMR), Arweave (AR), Algorand (ALGO), Flow (FLOW), MultiversX (EGLD), Bitcoin SV (BSV), Mina (MINA), Tezos (XTZ) ve Eos (EOS).

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/forbes-bu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz
Bitcoin Sistemi
Sosyal Medya Üzerinde Hakkında En Çok Konuşulan Kripto Paralar Belli Oldu! Biri Bitcoin, Diğeri İse Oldukça Sürpriz

yesterday at 7:50 PM

·

6 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)