Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

09/19/2023

·

84 views


Fiyat Kırılması Yaklaşıyor, ADA Coin Almayı Düşünenlere Uyarı! › COINTURK

Bitcoin fiyatı yazı hazırlandığı sırada dünkü zirvesini aşıp tepe noktada kalıcı olma mücadelesi veriyordu. Ancak aylardır her yükseliş kısa vadeli traderların satışlarıyla karşılaştığı için yatırımcılar son...

Fiyat Kırılması Yaklaşıyor, ADA Coin Almayı Düşünenlere Uyarı! › COINTURK

Bitcoin fiyatı yazı hazırlandığı sırada dünkü zirvesini aşıp tepe noktada kalıcı olma mücadelesi veriyordu. Ancak aylardır her yükseliş kısa vadeli traderların satışlarıyla karşılaştığı için yatırımcılar son toparlanmadan da pek umutlu görünmüyor. Üstelik Fed toplantısı öncesinde bu tarz hareketler yatırımcılar için riskli olabilir.

ADA Coin Yorum

Diğer altcoinlerde olduğu gibi ADA Coin de bu hafta yaşanan toparlanmanın ardından bir miktar yükseldi. Ancak popüler layer1 çözümü dar aralıktan kurtulamıyor. Bugün fiyat 0,26 dolara kadar yükselerek kazancını %12’ye çıkardı. Ancak bu süre zarfında spekülatif yatırımcılar sermayelerini ADA Vadeli İşlem piyasalarından çekmeye başladı. Vadeli işlemlerdeki açık faizin azalması yatırımcıların pozisyonlarını kapattığını ve yeni risk almadıklarını gösteriyor. Bu da içinde bulunduğumuz dönemin belirsizliğiyle bağlantılıdır.

O halde ADA Coin yatırımcıları fiyatın dar aralıkta işlem görmeye devam etmesini bekliyor. Binance, Kucoin ve Coinbase dahil olmak üzere kripto borsalarının emir defterlerinden derlenen verilere göre iyi bir haber var. Alım pozisyonları yeniden satıcıların üzerine çıktı. Aşağıda gösterildiği gibi, boğalar 320,12 milyon ADA coin satın almak için emir verdi, bu da şu anda satışta olan 280,3 milyon ADA coinden oldukça yüksek.

ADA Coin Fiyat Tahminleri

ADA Coin için yukarı yönlü kırılma 0,3 doların aşılmasıyla mümkün olacak. Bu senaryoda yeni yıllık dipler aramaktan kurtulan fiyat tekrar 0,4-5 dolar bölgesine ulaşabilir. Ancak güncel on-chain veriler 0,25 doların korunabileceğini söylese de kritik 0,3 dolar eşiğinin aşılması için BTC fiyatında ciddi bir toparlanma görmeliyiz. On-chain veriler 0,28 dolar seviyesinden alınan 1,9 milyar ADA Coin’in direnci sağlamlaştırabileceğini söylüyor.

Teknik analizde fiyat eğer yukarı kırılım yapamıyorsa aşağı kırar ve ADA fiyatında aylardır olan şey bu. Önümüzdeki günlerde BTC fiyatındaki geçici olduğu düşünülen yükselişin sönmesi ve FUD’ın artmasıyla asıl kırılma 0,25 dolar bölgesinde olabilir. Buranın yeniden kaybı halinde fiyatın 0,2 dolara düşmesinden endişe ediliyor.

Kripto paralar son 2 günlük yükselişler sırasında tepelerde güçlü satıcılarla karşılaştı. Bu da günlük traderların küçük kazançlar peşinde ralliyi başlamadan söndürdüklerini gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/fiyat-kirilmasi-ya...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CoinTürk

See more
Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!
CoinTürk
Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!

last Monday at 11:16 AM

·

7 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)