CardanoCardano

Cardano, düzeltilmiş işlem hacimlerinde lider kriptolar, BTC ve ETH’den daha iyi performans gösteriyor. Messari’den gelen son verilere göre Cardano, ADA fiyatının %18 düşmesine rağmen 24 saatlik düzeltilmiş hacimli işlemlerde lider durumda. Düzeltilmiş işlem hacmi, yalnızca en önemli işlemleri izole etmenin iyi bir yolu olmaya devam ediyor.

Cardano, Bitcoin’in 8.49 milyon dolar ve Ethereum’un 4.73 milyar dolarına kıyasla 24 saatlik 16.49 milyar dolarlık hacimle düzeltilmiş işlem hacimlerinde ilk sıraya yerleşti. ADA, Bitcoin ve Ethereum’dan daha iyi performans gösterdi. Cardano kullanıcıları ayrıca hem BTC hem de ETH’ye kıyasla daha ucuz ücretler ödedi.

binance

Bir dizi olumlu temelin ortasında, Cardano’nun fiyatı Eylül 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 dolara ulaşmasından bu yana istikrarlı bir şekilde düştü. ADA, kripto piyasasının tamamıyla birlikte dipte bir düşüş yaşadı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!