Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/30/2021

·

563 views


Fırtına Öncesi Sessizlik: 2 Analistten Çarpıcı Cardano Yorumu!

Kripto para analisti ve blockchain yazarı Steve Msoh, Cardano (ADA) hakkında yaptığı açıklamada Cardano’nun eleştiri okları altında kalmasının sebeblerinden bahsetti. Cardano beklenen performansı gösteremedi Cardano’nun uzun süredir eleştiri oklarının altında olmasının sebepleri, akıllı sözleşmelerden yoksun olması ve bu durumun...

Fırtına Öncesi Sessizlik: 2 Analistten Çarpıcı Cardano Yorumu!

Kripto para analisti ve blockchain yazarı Steve Msoh, Cardano (ADA) hakkında yaptığı açıklamada Cardano’nun eleştiri okları altında kalmasının sebeblerinden bahsetti.

Cardano beklenen performansı gösteremedi

Cardano’nun uzun süredir eleştiri oklarının altında olmasının sebepleri, akıllı sözleşmelerden yoksun olması ve bu durumun NFT ve DeFi ağı olarak kullanılmasını engellemesiydi. Ağın geliştirilmesine hizmet eden Input Output, 12 Eylül’de Alonzo yükseltmesi aracılığıyla akıllı sözleşmeler başlattı. Bu durumun ADA’yı yeni zirvelere taşıması bekleniyordu fakat fiyat grafikleri farklı bir hikaye anlatıyor ve Bitcoin ve diğer altcoinler yeni zirveler belirlerken bile token o zamandan beri düşüyor.

Yazının yazıldığı esnada Cardano (ADA) 1,60 dolardan işlem görüyor. Ve geçen gün yüzde 5,7 artarken, bir hafta önce işlem gördüğü seviyenin hala yüzde 10’dan fazla altında.

Mevcut fiyatıyla Cardano (ADA), şu anda 53 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Solana’nın piyasa değerinin 62 milyar dolara çıkmasıyla ADA piyasa değerine göre ilk beşte yer alan kriptolar arasından çıktı. Cardano, 2.2 milyar dolarlık işlem hacmiyle ilk 10’da bile değil ve GALA gibi bazı yeni tokenler daha yüksek hacim görüyor.

Analistler ralli bekliyor

Eylül ayı başlarında Cardano 3 doların üzerinde işlem görüyordu, 2 Eylülde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.09 dolara ulaşmıştı. Bir hafta öncesinde, piyasadaki üçüncü en büyük kripto para birimi olmak için Binance Coin’i yerinden etmişti. Piyasa, Alonzo hard fork’u için büyük bir beklenti içindeydi ve o sırada fiyatları daha da yükseltti. Alonzo yükseltmesinin piyasaya sürülmesinden sonra, ADA fiyatı biraz yükseldi, ancak bu kısa bir hayli sürdü. O zamandan beri, Cardano genel piyasadan ayrılıyormuş gibi gözüküyor ve bu ADA için hiç iyi bir şey değil. Daha fazla Cardano haberleri için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

Bitcoin, bu ayın başlarında 69.000 dolarlık yeni bir rekor kırmak için fırladı, onunla birlikte Ethereum da sert bir şekilde fırladı ve 4.860 dolara ulaştı. Solana birkaç gün önce 260 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı ve Polkadot da 55 dolarla yeni bir rekorun tadını çıkarıyordu. ADA, akranlarıyla büyümeyi başaramadı. Aslına bakarsak, BTC rekorunu kırdığında ADA, ATH’sinin yüzde 32 altında işlem görüyordu. Fiyat olarak çok etkileyici bir performans gösteremedi fakat, Cardano ekosistemi agresif bir şekilde büyümeye devam etti. IntoTheBlock’tan elde edilen verilerin gösterdiği gibi, akıllı sözleşmelerin piyasaya sürülmesiyle bu sayılara bir destek veren işlem sayısı istikrarlı bir şekilde arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/analistten-c...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?
KriptoArena
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?

12/27/2022

·

60 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X