Logo
Cardano Ecosystem

BitcoinHaber

11/24/2021

·

512 views


eToro, Cardano (ADA) İşlemlerine Kısıtlama Getiriyor! CEO Hoskinson, Gelişmeyi Yorumladı

Kripto para piyasasının üzerindeki kara bulutlar lider Bitcoin’in kan kaybetmesine yol açtı. Amiral gemi Bitcoin’in yanı sıra birçok…

eToro, Cardano (ADA) İşlemlerine Kısıtlama Getiriyor! CEO Hoskinson, Gelişmeyi Yorumladı

Kripto para piyasasının üzerindeki kara bulutlar lider Bitcoin’in kan kaybetmesine yol açtı. Amiral gemi Bitcoin’in yanı sıra birçok kripto para önemli seviyelere geri çekilirken yayılan FUD, borsaların delist hareketiyle perçinlendi. Popüler borsa eToro, ABD merkezli kullanıcılar için Cardano (ADA) ve Tron (TRX) işlemlerini sınırlayacağını duyurdu.

Cardano ve Tron İşlemlerine Sınır

eToro, aralık ayı sonundan itibaren ADA ve TRX işlemlerini kısıtlayacağını bildirirken 2022 yılında satışların da sınırlandırılması planlanıyor. Gelişmelerin ardından Cardano kurucusu Charles Hoskinson, düşüncelerini aktardı. Hoskinson, geçtiğimiz dönemdeki bir Youtube yayınında küresel çapta devam eden kripto düzenlemelerindeki sistemik eksikliği, likidite sınırlamalarını ele almıştı.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, eToro gelişmelerini şöyle yorumladı:

Bizim açımızdan hiçbir sorun yok. Hiçbir zaman herhangi bir düzenleyici uyarı veya mahkeme celbi almadık. Her şey yolunda. Likidite gelişiyor. İnsanların korku, belirsizlik ve şüphe yaymasına izin vermeyin. Bu sadece kendi işleri için karar alan binlerce bağımsız işletmenin bir örneği ve alınan kararlardan bazıları Cardano için harika bazıları ise değil. ADA, sektördeki neredeyse her kripto para biriminden daha fazla likiditeye sahip.

Bununla birlikte Hoskinson, Cardano Vakfı’nın güncellemeyi kendisine iletme şeklinden memnun olmadığını açıkça dile getirdi. Hoskinson, odak noktasını bir başka tarafa çekerek Bitstamp’ın ADA listelemesini hatırlattı. eToro’nun kararı ve listelenme hakkında görüşlerini aktaran başarılı CEO, önemli demeçlerde bulundu:

Bizim için gerçekten önemli değil. Bu adım sadece belirli bir kanalın politika risklerini ve kontrollerini ayarlamasını gibi görünüyor ve ABD’li katılımcılar için likidite kesildi. Ancak, aynı zamanda daha büyük bir borsa Bitstamp ADA’yı listeledi. Diğerleriyle düzenleyici yapı altında ve ABD’li müşterileri de var.

Kripto Düzenlemeleri Parantezi

ABD, Hindistan, Japonya, El Salvador ve diğer ülkelerdeki kripto düzenlemelerini karşılaştıran Hoskinson, Amerika’nın kripto regülasyonlarının dünyanın geri kalanı için bir referans noktası olarak hizmet edeceğine inanıyor. Son olarak ise Hoskinson ABD altyapı paketinin neden olduğu hasarı azaltacaklarını belirtti.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on BitcoinHaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinhaber.net/etoro-carda...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from BitcoinHaber

See more
Cardano Stablecoin (Djed) Lansmanı Duyuruldu, ADA Nasıl Tepki Verecek? › Bitcoinhaber.net
BitcoinHaber
Cardano Stablecoin (Djed) Lansmanı Duyuruldu, ADA Nasıl Tepki Verecek? › Bitcoinhaber.net

last Wednesday at 1:35 PM

·

9 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X