Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

11/11/2021

·

388 views


Ethereum Ve Cardano, ‘Geleceğe Sahip Olma’ Şansı Sunuyor!

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. Cardano’nun geçen haftaki zayıf fiyat hareketine rağmen, yeni ortaklıkları yeniden ilgi görüyor. Son zamanlarda, ağ dijital odağını Afrika’ya akın... Daha fazla okumak için Ethereum Ve Cardano, ‘Geleceğe Sahip Olma’ Şansı Sunuyor! ziyaret edebilirsiniz.

Ethereum Ve Cardano, ‘Geleceğe Sahip Olma’ Şansı Sunuyor!
coinprojesi.com eth vs cardanoEthereum Ve Cardano, 'Geleceğe Sahip Olma' Şansı Sunuyor! 2

Cardano’nun geçen haftaki zayıf fiyat hareketine rağmen, yeni ortaklıkları yeniden ilgi görüyor. Son zamanlarda, ağ dijital odağını Afrika’ya akın etti. Bu yılın başlarında Etiyopya hükümeti ile bir anlaşma imzaladıktan sonra, Cardano imzalanan Burundi hükümeti ile (MoU) Understanding başka Mutabakat.

Cardano’nun Etiyopya merkezli Atala Prism yönetim çözümü 2021 için en etkili projeler listesine girdi.

Bu arada, rakip Ethereum, yakın zamanda Altair yükseltmesini gerçekleştirdi. Beacon zincirleri yükseltmesi ağı ETH 2.0’a yaklaştırdıkça, Ethereum da fiyatında rekor bir artış görüyor. Bunu söyledikten sonra, ETH, basın zamanında 4.400 $ seviyelerinin üzerinde gezindiği için Cuma günü yükselişini sürdürdü.

İlginç bir şekilde, her iki akıllı zincir de dApps ekosisteminde güçlü bir durum sunuyor. Cardano kısa süre önce, Eylül Zirvesi aracılığıyla duyurulan diğer ortaklıklarla birlikte akıllı sözleşme için yeni sertifika seviyeleri belirledi. Öte yandan Ethereum, DeFi TVL’nin yaklaşık %68’ine hakim olurken “The Merge” için güçleniyor.

Artan ilginin ortasında, dijital sağlayıcı Solodev, her iki akıllı zinciri de bulut tekliflerine dahil etti. Yakın tarihli bir sürümde Solodev, önde gelen iki akıllı zincirin geliştiricilerin ve kuruluşların bulut ve dijital pazarlama hizmetleriyle entegre olan uygulamalar oluşturmasını sağlayacağını belirtti.

Solodev’in Dijital Baş Sorumlusu Matt Garrepy şunları söyledi:

Cardano ve Ethereum’u sunarak, müşterilerimize blok zinciri ile başarılı bir şekilde inşa etmeleri, büyük ölçekte kripto ödemelerini kabul etmeleri ve geleceğe sahip olmaları için araçlar sunuyoruz.”

Amaç, geliştiricilerin bir bulut platformunda DeFi, kripto ve NFT tekliflerini başlatmasına izin vermektir. Ayrıca, ADA ve ETH, bulut uygulamaları etrafındaki e-ticaret işlemleri için kripto ödemelerini kabul etmek üzere Solodev’in pazar yeri vitrininde mevcut olacak.

Fayda bağlamında, Solodev, Cardano’nun işlemlerin “daha hızlı ve daha ucuz” doğrulanmasına izin vereceğini kabul ederken, Ethereum, Bitcoin’in arkasındaki 2 numaralı blok zinciridir.”

Daha geçen hafta, Bitcoin, geleceğe dayalı ETF’nin artan benimsenmesi ve piyasaya sürülmesinin ardından 67.000 dolara yakın bir ATH’ye de dokundu. Bitcoin ve Ethereum, piyasa değeri tablosunda tartışmasız ilk iki kripto olarak kalırken, Cardano bu blok zincirlere göre başka bir avantaja sahip olabilir.

Yakın tarihli bir tweet’te Input Output Hong Kong (IOHK), ağının “eski nesil blok zincirlerinden” daha az enerji kullandığını belirtti. Ethereum’un 2022 POS yükseltmesiyle bununla rekabet edip edemeyeceği henüz görülmedi.

Did you know that older generation blockchain platforms like Bitcoin and Ethereum are currently using more energy combined than Argentina, yet blockchain is nowhere to be found on the #cop26 agenda? The following thread explains why @cop26 should be paying attention (1/11)

— Input Output Media (@IOHKMedia) October 27, 2021

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 419

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/ethereum-ve-card...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coin Projesi

See more
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!
Coin Projesi
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!

10/25/2022

·

252 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X