Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

10/22/2022

·

262 views


Ethereum Classic (ETC) Twitter Hesabı Askıya Alındı: Cardano Kurucusu Dalga Geçti!

ETC yöneticisi Bob Summerwill, attığı bir tweette, Ethereum Classic Twitter hesabı olan eth_classic‘in askıya alındığını belirtti. Twitter herhangi bir bilgi vermediği için bunun nedeninin belirsizliğini koruduğunu belirtti. “Bunun muhtemelen otomatik bir yanlış eylem olduğundan şüpheleniyorum. Tartışmalı hiçbir şey paylaşılmadı....

Ethereum Classic (ETC) Twitter Hesabı Askıya Alındı: Cardano Kurucusu Dalga Geçti!

Güncelleme: 22.10.2022 - 22:59

Takip et

ETC yöneticisi Bob Summerwill, attığı bir tweette, Ethereum Classic Twitter hesabı olan eth_classic‘in askıya alındığını belirtti.

Twitter herhangi bir bilgi vermediği için bunun nedeninin belirsizliğini koruduğunu belirtti. “Bunun muhtemelen otomatik bir yanlış eylem olduğundan şüpheleniyorum.

Tartışmalı hiçbir şey paylaşılmadı. Bir itiraz başvurusunda bulunduk. Bizi birilerinin şikayet ettiğinden şüphelenmiyorum,”dedi.

PSA – The @eth_classic account was suspended earlier today. It is unclear why.

Twitter provide no useful information. I suspect it is likely an automatic false-positive action. Nothing controversial was posted.

I have lodged an appeal. I do not suspect anybody “reported” it. pic.twitter.com/YtHjLYLUnS

— Bob Summerwill (@BobSummerwill) October 22, 2022

Cardano Kurucusu Ethereum Classic (ETC) ile Dalga Geçti

Haberi alan Cardano‘nun kurucusu Charles Hoskinson bir tweet attı:

“Bu haber birkaç dakika önce masama geldi. eth_classic Twitter hesabı cidden askıya mı alındı?”

Bir Twitter kullanıcısı hesabın geri alınması için itirazda bulunulmasını önerdiğinde, Hoskinson dalga geçerek şöyle dedi: “Eminim 70 sayfalık bir e-posta alacaklardır,” dedi.

This just crossed my desk a few minutes ago. Did the @eth_classic twitter handle seriously just get suspended? So after all this drama, the users would have been lost regardless? pic.twitter.com/30NL7aLOv9

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) October 22, 2022

Şu anda askıya alınmış olan Ethereum Classic projesinin ana hesabı geçtiğimiz aylarda tartışmalara karışmıştı.

Charles Hoskinson, Twitter hesabının sahibi olduğu konusunda ısrarcı olmakla suçlandı.

Hoskinson, ana Ethereum Classic Twitter hesabının (600.000 takipçisi olan) sahibi olduğunu ve etkin bir şekilde kullanılabilmesi için ETC topluluğuna devretmeyeceğini ileri sürdü.

Hatta satmayı bile düşünmediğini belirtti. Summerwill 6 Eylül’de attığı bir tweet’te “Bunun yerine ETC’ye zarar vermeyi seçiyor” diye yazdı.

Ethereum Classic hesabının Temmuz 2016’daki başlangıcından bu yana 600.000’den fazla takipçisi vardı ve 15 Eylül’e kadar Ethereum Classic hakkında paylaşım yapmak için kullanılıyordu.

Hesap şimdi Ethereum‘a benzer ancak Cardano’ya bağlı bir iş kanıtı (PoW) Blockchain olan ERGO için yeni topluluk sayfası olarak yeniden tasarlandı.

Hoskinson Ethereum Classic’i amacı olmayan ölü bir proje olarak nitelendirerek eleştirmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/ethereum-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Bitcoin Sistemi

See more
Bu Altcoin Geliştiricilerinden Kritik Hamle! Ethereum Sözleşmelerine Erişim Sağlanıyor!
Bitcoin Sistemi
Bu Altcoin Geliştiricilerinden Kritik Hamle! Ethereum Sözleşmelerine Erişim Sağlanıyor!

today at 11:40 AM

·

2 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics