Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoup

10/30/2021

·

504 views


En Güvenilir Kripto Para Birimleri

Bu yazı ilk olarak KriptoUp sayfasında yayınlanmıştır. Sanal dünyanın popülerleşmesi ile beraber dijital paralar oldukça yoğun bir ilgi toplamaya başladı. Kripto para konusunda kişiler yapacakları yatırımlar konusunda araştırma yaparak para kazanmayı hedeflemektedirler. Kripto paraların sürekli olarak çoğalması ile beraber...

En Güvenilir Kripto Para Birimleri

Sanal dünyanın popülerleşmesi ile beraber dijital paralar oldukça yoğun bir ilgi toplamaya başladı. Kripto para konusunda kişiler yapacakları yatırımlar konusunda araştırma yaparak para kazanmayı hedeflemektedirler. Kripto paraların sürekli olarak çoğalması ile beraber değerli olanlar, yükselişe geçenler ve güvenilir kripto paralar çeşitlenmektedir.

En Çok Kullanılan Kripto Paralar Hangileri?

Kripto para borsasında yatırım yapan kişiler popüler kriptoları ve aynı zamanda değeri en fazla yükselenler olmaktadır. Kişiler güvenilir kripto para siteleri üzerinden rahatlıkla popüler olan kripto paraları satın alarak bu paralar ile kara geçebilmektedirler. En fazla kullanılan kripto paralar şu şekildedir,

 • Bitcoin, en fazla kullanılan kripto para birimidir ve oldukça değerlidir.
 • Ethereum, Bitcoin’den sonra en değerli ikinci kripto paradır ve piyasa değeri oldukça yüksektir.
 • Tether, teknik altyapısı oldukça güçlüdür ve dolara endeksli olarak çalışmaktadır.
 • Binance Coin, en fazla kullanılan Binance borsasının kripto parası olmaktadır. Hacmi baya bir yüksektir.
 • Cardano, bu proje Ethereum kurucu üyelerinden olan Charles Hoskinson tarafından kurulmuştur ve bazı anlaşmazlıklar yaşadıktan sonra Cardano projesini kurmuştur.
 • Polkadot, benzersiz bir hisse kanıtına sahip olan ve diğer blok zincirleri arasında çalışabilirlik sağlayan bir kripto paradır. Yakın zamanda Polkadot’un Ethereum’u geçmesi düşünülüyor.
 • Solana, ekosistemi çok gelişmiştir ve Ethereum’a rakiptir. Ekosisteminde birçok coin bulunur ve oldukça iyi bir kripto paradır.

Gibi kripto paralar en güvenilir kripto paralar olmaktadır. Bu sebeple öncelik olarak kişiler bu kripto paralı tercih etmektedirler. Kişiler daha altcoinlere yöneleceklerse projenin güvenliğinden emin olmalı ve güvenilir borsalar üzerinden yatırımlarını yapmalıdırlar.

kripto paraEn Güvenilir Kripto Para Birimleri 1

Hangi Kripto Para Yükselir 2021

Yatırım açısından avantajlı kripto para aranırken kişiler farklı altcoinleri tercih edebilirler. Hangi kripto para yükselir 2021 konusunda özellikle projeleri ile öne çıkmış bazı kripto paralar bulunmaktadır. Yukarıda sayılan kripto paralar dışında uzun vadede fiyatlayacak kripto paralar bulunmaktadır. Hangi kripto para yükselir konusunda yükselmesi beklenen kripto paralar şu şekildedir,

Gibi kripto paraların yükselmesi beklenmektedir. Yine de kripto paralar seçilirken projeleri, hacmi gibi birçok durumu incelenmeli ve hangi kripto para alınmalı konusunda satın alınmadan önce araştırmanızı yapmalısınız. Öncelikle güvenilir kripto borsasını seçmeli bu kripto paraları rahatlıkla alabilirsiniz.

En İyi Kripto Para Uygulaması

En iyi kripto para uygulaması konusunda öncelikle kullanıcı portföyü geniş bir borsa seçilmelidir ve hacmi geniş borsalara yatırım yapmanız gerekmektedir. Kullanıcıların olumlu yorumları ile beraber kripto para borsası seçilmelidir. Borsa seçilirken dikkat edilmesi gerekenler,

 • Borsaların sizlere sunduğu destek konusunda 7/24 uzman danışmanlar ile bilgi alışverişi yapmalısınız.
 • Anında yatırım olayları için işlem hızı yüksek olan borsalar seçilmelidir.
 • Borsalar ile anlaşmalı olan bankalar araştırılmalı ve kullandığınız kart ile işlem yapabilmelisiniz.
 • Kripto çekim veya yatırma işlemlerinizde anlık olarak hesabınıza yansıması gerekmektedir.
 • Transferlerin masrafsız, ücretsiz veya uygun komisyon oranları ile yapılması gerekmektedir.
 • Canlı borsa analizleri ve fiyat alarmları ile beraber hızlı haberdar olmalısınız.

Bir kripto para uygulamasına üye olurken kimlik ve çeşitli bilgilerinizi doğru bir şekilde girmelisiniz ve kesinlikle diğer borsalar ile fiyat farkı olan borsaları seçmemelisiniz.

Hangi Kripto Para Borsaları Kullanılmalı?

Kripto para uygulamalarındaki hızlı işlem kapasitesi ile beraber birçok konu kripto para seçilirken dikkat edilmesi gereken olaylardan biridir. Bununla beraber tavsiye edilen bazı kripto para borsaları şu şekildedir,

 • Binance
 • Paribu
 • Binance TR
 • BTC Turk
 • Coinbase

Dünyanın En İyi Kripto Para Yorumcusu

Dünyanın en iyi kripto para yorumcusu Youtube üzerinde bulunan ve milyonlarca takipçisi olan Mike Jenkis olarak bilinmektedir. Toplamda 4 yıldan fazla deneyimi ile beraber Londra’da yaşamaktadır ve profesyonel bir altcoin ustası olarak bilinmektedir. Kripto paralar satın alırken yorumcular dinlendiği zaman dikkatli olunmalıdır.

Kripto para yorumcuları olarak internette iddia edilen kişiler çoğu zaman yalan bilgi vermektedir ve bazı zamanlarda tek amaçları pump yaptırmak olmalıdır. Sizlere yatırım tavsiyesi veren kripto para yorumcularından uzak durmalı sadece fikir almak için güvenilir kişileri takip etmelisiniz.

Burada yapılan tavsiye ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptoup

ORIGINAL SOURCE

https://kriptoup.com/en-guvenilir-kripto...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptoup

See more
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!
Kriptoup
Charles Hoskinson Cardano (ADA) Tahminini Açıkladı! Ekosistemin Blockchain Ağı Olacağını Söyledi!

10/28/2022

·

230 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more  DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X