Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

09/15/2023

·

221 views


En Büyükler Arasındaki Kripto Yüzde 30 Yükselebilir! › COINTURK

Özet ADA Coin fiyatı %30 yükselecek veya %20 düşecek. Fiyat eğer 0,26 dolar üzerinde ikna edici bir toparlanma başlatırsa iki dip formasyonuna göre %30 artabilir. Destek bölgesinin altındaki kapanışlar da %20...

En Büyükler Arasındaki Kripto Yüzde 30 Yükselebilir! › COINTURK

Özet

  • ADA Coin fiyatı %30 yükselecek veya %20 düşecek.

  • Fiyat eğer 0,26 dolar üzerinde ikna edici bir toparlanma başlatırsa iki dip formasyonuna göre %30 artabilir.

  • Destek bölgesinin altındaki kapanışlar da %20 düşüşe işaret ediyor.

  • Piyasaya etkisi: Nötr

Sıkıcı kripto para piyasaları yatırımcıların çok daha temkinli hareket etmesine hatta büyük ölçüde kenara çekilmesine neden oldu. Hacimlerin 30 milyar doların altına gerilemesiyle birlikte piyasadaki isteksizliğin devam ettiğini görüyoruz. Ancak bazı altcoinler büyük hareketlerin eşiğinde gibi görünüyor. Güncel kurulum yatırımcılar için dikkat çekici.

Cardano (ADA) Coin

Cardano‘nun fiyatı düzeltici bir formasyon içinde işlem görüyor ve çift dipli bir yükseliş formasyonu oluşturdu. Yükseliş görünümü belirgin olsa da popüler kripto para önemli bir yatay destek seviyesinin altına düştü.

Fiyatın 0,26 dolar seviyesini geri alması önemli. 10 Haziran tarihinden bu yana destek olarak kritik görev üstlenen bu bölge bir sıçramayı da tetiklemişti. Yazı hazırlandığı sırada fiyat 0,25 dolar desteğinin hemen üstünde. ADA Coin yatırımcıları 14 Temmuz’dan bu yana fiyat hareketi azalan bir paralel kanalın içinde tutuyor. Bu kanallar genellikle düzeltici formasyonlar içerir. Eğer öyleyse, bu 14 Temmuz’dan bu yana yaşanan düşüşün yeni bir aşağı yönlü hareketin başlangıcından ziyade düzeltici olduğu anlamına gelecektir. Bu durumda kanaldan yukarı yönlü bir kopuş görülebilir.

ADA Coin Fiyat Tahmini

Yukarıda bahsettiğimiz kanaldan kopuş tahminine ek olarak fiyat 14 Ağustos’tan bu yana bir çift dip formasyonu oluşturuyor. İkili dip aynı zamanda bir yükseliş formasyonu olarak kabul edilir ve RSI’daki yükseliş sapması tarafından da destekleniyor. Fiyat düşüşü momentum artışıyla birleştiğinde yükseliş sapması meydana gelir. Genellikle yükseliş trendinin tersine dönmesine yol açar ve bir yükseliş formasyonuyla çakıştığı için bu daha da olasıdır.

Olası fiyat kırılması yüzde 30’luk artışla 0,32 dolara bir hareket başlatabilir. Ancak fiyat tersi senaryoda 0,2 dolarlık destek hattına %20’lik bir düşüş görebiliriz.

Altı saatlik kısa vadeli grafik okumaları ise hem yükseliş hem de düşüş sinyalleri gönderiyor. ADA kısa vadeli azalan direnç çizgisinden çıkarken, hala küçük 0,25 dolarlık yatay alanın altında işlem görüyor. Bir yükseliş eğilimi düşünmek için onu geri kazanması gerekiyor.

Sonuç olarak ADA Coin yatırımcıları için sıradaki şey 0,26 dolar altında ikna edici kapanışlar yapılıp yapılmayacağına bağlı olacak. Yukarı yönde kırılma yüzde 30 artış getirirken tersi senaryoda yüzde 20 kayıp yaşanabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/en-buyukler-arasin...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Gözünüz Bu Altcoin’de Olsun! 2 Uzman 8x-14x Yükselmesini Bekliyor!
CoinTürk
Gözünüz Bu Altcoin’de Olsun! 2 Uzman 8x-14x Yükselmesini Bekliyor!

last Wednesday at 1:30 PM

·

18 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)