Efsanevi Analist, “Bu Altcoin Fırlayacak” Dedi ve Giriş Seviyelerini Verdi!

1 week ago    129 views
Telegram LinkedIn
RavenDex, First Cross-Chain Swap DEX On The Cardano Ecosystem

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, Bitcoin’in 55.000 doların üzerinde 90 günün en yüksek seviyesine yükselmesinin ardından popüler altcoin Cardano (ADA)’nun sıradaki hamlesini analiz ediyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte analistin tahminini inceleyelim…

Michael van de Poppe, Cardano için potansiyel giriş noktalarını vurguluyor

Yeni analizinde analist Michael van de Poppe, USD grafiğinde popüler altcoin Cardano için potansiyel giriş noktalarını vurguluyor ve kripto paranın dibe yakın olduğuna inandığını söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu noktada popüler altcoin Cardano’dan satın almak istiyorsanız, bence bu aralıkta herhangi bir yere bakmak istersiniz, bölgede 2,45 dolar civarında agresif. Ayrıca 1,75 dolara düşersek, bu bir giriş noktası.

 İşte Olacaklar!

Michael van de Poppe: ADA fiyatı 3.10 dolara yaklaşacak

Kripto analisti, popüler altcoin Cardano’nun daha yükseğe tırmanmaya devam etmesini ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolara yaklaşmasını beklediğini de vurguluyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Peki bu noktada ne bekleyeceğiz? Tüm zamanların en yüksek bölgesine doğru birazcık Cardano ile USDT‘ye karşı geri adım atacağımızı varsayıyorum, tıpkı Kasım 2020’de gördüğümüz gibi. Tümü ağır bir şekilde hızlanmaya başlamadan önce yüksek bir bölge…

Michael van de Poppe: Bu seviye altcoin için kritik görünüyor!

Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano’ya bakan Michael van de Poppe, paritenin yükseliş trendini nasıl yeniden başlatabileceğini özetliyor. Ancak, boğalar 0,0000464 BTC’nin üzerine çıkamazsa Michael van de Poppe, paritenin 0,00003785 BTC (2,04 dolar) ile 0,000032 BTC (1,72 dolar) arasında düşebileceğini söylüyor. Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti.

Coinbase, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Sert Yükseldi

Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem.
P2P Finance is the first ecosystem that introduces an Affiliate / Referral program, with address milestones, to the DeFi industry. The P2P Token has 4 utilities, used to unlock the plethora passive earning opportunities within the platform. More Info - https://p2p.finance
Read the article in Kriptokoin

P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem