Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

08/09/2023

·

235 views


Držitelia etherea a Cardana nakupujú v predpredaji Pomerdoge, tu je dôvod

Pomerdoge sa stal najatraktívnejším projektom v kryptosvete. Vďaka svojmu jedinečnému obchodnému plánu, zaujímavým ponukám a prijateľnej vstupnej cene sa tento nový projekt stal obľúbeným projektom investorov.

Držitelia etherea a Cardana nakupujú v predpredaji Pomerdoge, tu je dôvod
Nová kryptomena láka investorov
Nová kryptomena láka investorov. Zdroj: pomerdoge.com

PR článok spoločnosti Pomerdoge. Pomerdoge sa stal najatraktívnejším projektom v kryptosvete. Vďaka svojmu jedinečnému obchodnému plánu, zaujímavým ponukám a prijateľnej vstupnej cene sa tento nový projekt stal obľúbeným projektom investorov.

Preto aj držitelia etherea a Cardana investujú do Pomerdoge.

Zhrnutie:

  1. Ethereum zaznamenalo prudký nárast na stakingu.
  2. Cardano zaznamenalo týždenný pokles ceny o 7 %.
  3. Predpredaj Pomerdoge sa nachádza v 1. fáze a predáva sa za 0,007 dolára.

Kliknutím sem sa dozviete viac o predpredaji Pomerdoge (POMD)

Ethereum zaznamenalo zvýšený záujem o staking

Nedávna správa Glassnode odhalila, že staking etherea dosiahol nové historické maximum 27,03 milióna. Ethereum zaznamenalo od zavedenia aktualizácie Shapella nárast počtu staking mincí o 40 %.

Okrem toho sa celkový počet validátorov v sieti od aktualizácie prudko zvýšil o viac ako 50 %. Zároveň ponuka tokenov na burzách v posledných mesiacoch klesla o viac ako 20 %. To naznačuje, že investori sú ochotnejší držať svoje mince, než ich predávať.

Napriek týmto priaznivým číslam zaznamenalo ethereum v cenovom grafe pokles. Za posledný mesiac cena etherea klesla o viac ako 3 % a v súčasnosti sa pohybuje na úrovni 1 814,39 dolárov.

Cardano v 2. skôr stagnovalo

Najnovšia správa spoločnosti Messari odhalila, že Cardano malo v 2. štvrťroku 2023 problémy s udržaním rastu siete. Zatiaľ čo v niektorých ukazovateľoch zaznamenala kryptomena nárast, v iných zaznamenala pokles.

Podľa údajov zaznamenalo Cardano v porovnaní s predchádzajúcim štvrťrokom pokles denných aktívnych adries o 4 %. Okrem toho priemerný denný počet nových adries na Cardane v rovnakom období klesol.

Celková uzamknutá hodnota (TVL) však v druhom štvrťroku vzrástla o 7 %. Medzitým sa obchodná cena za posledných sedem dní prepadla o 7 %.

Predpredaj Pomerdoge má rastúci trend

V správe sa odhaduje, že globálny priemysel blockchainových hier dosiahne v nasledujúcich piatich rokoch 65,7 miliardy dolárov. S cieľom čo najlepšie využiť túto príležitosť na rast vstúpila na trh s kryptomenami nová herná kryptomena Pomerdoge.

Skúsený tím navrhol Pomerdoge, ktorý pravdepodobne prekoná Dogecoin, Shiba Inu a Pepe v popularite a ziskovosti. POMD bude natívnym tokenom celého ekosystému Pomerdoge. Ekosystém projektu sa skladá z troch prvkov: Pomergame, Pomerplace a NFT, z ktorých každý má svoje odlišné prípady použitia.

Pomergame je hra P2E, ktorá pomôže hráčom z celého sveta spojiť sa a bojovať proti sebe. Na tejto platforme môžete získavať odmeny a zarábať peniaze len tým, že hráte hru. Čím viac času v hre strávite, tým viac zarobíte. Svoju postavu si môžete vytvoriť a vylepšiť na elitnú úroveň. Ak máte zlatý status Pomer, budete môcť na Pomerplace predávať svoje vlastné herné predmety.

Jeho predpredaj je v prevádzke a Pomerdoge sa stal medzi investormi obľúbeným. Preto do predpredaja kryptomeny POMD nalievajú veľké peniaze. Len držitelia tokenov si budú môcť kúpiť jedinečnú kolekciu 7 777 NFT.

Zistite viac o predpredaji Pomerdoge (POMD):

Webtránka: https://pomerdoge.com/

Telegram komunita: https://t.me/pomerdoge

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/drzitelia-ether...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kryptomagazin SK

See more
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Kryptomagazin SK
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

08/10/2023

·

266 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more



    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)