Logo
Cardano Ecosystem

Uzmancoin

11/04/2021

·

747 views


Dogecoin ve Cardano fiyat analizi: DOGE ve ADA’da izlenecek seviyeler

Dogecoin: DOGE/USDT Fiyat hareketinin defalarda hem destek hem de direnç olarak kullanıldığı 0.2580 seviyesi sert kırılımdan sonra tekrar test edildi. Yükselişlerde 0.3400 direnç bölgesinin kırılımı ve üstünde mum kapanışı çok önemli. Bu seviyenin üstünde bir fiyat hareketi görürsek Harmonik...

Dogecoin ve Cardano fiyat analizi: DOGE ve ADA’da izlenecek seviyeler

Dogecoin: DOGE/USDT

Fiyat hareketinin defalarda hem destek hem de direnç olarak kullanıldığı 0.2580 seviyesi sert kırılımdan sonra tekrar test edildi. Yükselişlerde 0.3400 direnç bölgesinin kırılımı ve üstünde mum kapanışı çok önemli. Bu seviyenin üstünde bir fiyat hareketi görürsek Harmonik GARTLEY Pattern oluşumunu tamamladığı 0.3991 seviyesine kadar yükseliş devam edebilir. Düşüşlerde ise 0.2580 ana destek bölgesi. Bu bölgenin altında mum kapanışı görürsek 0.2154 seviyesi takip edilmeli. Bu seviyenin altında mum kapanışı görmediğimiz sürece yükseliş trendi devam eder.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT

Cardano: ADA/USDT

Günlük grafikte alçalan takoz formasyonu içerisinde fiyat hareketi devam ediyor. Daha önce belirttiğimiz 2.071 direnç seviyesi sert bir mum ile test edilse de kırılamadı. Yükseliş trendinin başlaması için 2.420 seviyesinin de kırılıp üstünde mum kapanışı görülmesi gerekiyor. Düşüşlerde ana destek seviyesi olarak 4 kez çalışan 1.924 – 1.870 aralığı önemli. Bu seviye aşağı yönlü kırılmadığı sürece de yön pozitif olacaktır.

Cardano grafiği: ADA/USDT

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Uzmancoin

ORIGINAL SOURCE

https://uzmancoin.com/dogecoin-ve-cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Uzmancoin

See more
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi
Uzmancoin
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi

10/29/2022

·

245 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X