Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

·

8 views


Do ktorých altcoinov sa na jeseň oplatí investovať? Tu sú 3 horúce tipy

PR článok spoločnosti VC Spectra. Október je historicky dobrým mesiacom pre oblasť kryptomien a investori hľadajú najlepšie altcoiny na nákup a držbu. Týždenná správa o vývoji Cardano zdieľaná 29. septembra upozornila na dôležité aktualizácie. THORChain 30. septembra oznámil 35 aktualizácií a funkcií. VC Spectra, ktorá získala 2,4 milióna dolárov v rámci svojho privátneho predaja, zaznamenáva vysoký […]

Do ktorých altcoinov sa na jeseň oplatí investovať? Tu sú 3 horúce tipy

| 5. októbra 2023

Kategorie: Sponzorované články

Cardano je pripravene na rast

Cardano je pripravene na rast. Zdroj: shutterstock.com/JLStock/Quality Stock Arts

PR článok spoločnosti VC Spectra. Október je historicky dobrým mesiacom pre oblasť kryptomien a investori hľadajú najlepšie altcoiny na nákup a držbu. Týždenná správa o vývoji Cardano zdieľaná 29. septembra upozornila na dôležité aktualizácie. THORChain 30. septembra oznámil 35 aktualizácií a funkcií. VC Spectra, ktorá získala 2,4 milióna dolárov v rámci svojho privátneho predaja, zaznamenáva vysoký dopyt počas svojho verejného predpredaja.

Sú SPCT, ADA a RUNE tri najlepšie altcoiny pre výraznú návratnosť investícií v októbri?

>>KÚPIŤ TOKEN SPCT TERAZ<<

Zhrnutie

  • Predpokladá sa, že VC Spectra prinesie investorom, ktorí si ju kúpia teraz, 82 % výnos.
  • THORChain vyzerá silne, keďže kryptoinvestori sa pozerajú na október s cieľom dosiahnuť veľké zisky.
  • Analytici tvrdia, že Cardano môže čoskoro dosiahnuť úroveň 0,35 dolára.

VC Spectra prudko rastie, zatiaľ čo je v predpredaji

VC Spectra ukázala, že je skvelou kryptomenou na nákup, pretože dokáže investorom priniesť vysoké výnosy. Od začiatku verejného predpredaja zatiaľ priniesla zisky vo výške 450 %. A to ešte neskončila. Tieto lukratívne zisky generuje predovšetkým vďaka svojej bezkonkurenčnej reálnej využiteľnosti.

VC Spectra je decentralizovaný hedžový fond, ktorý investuje do nových a sľubných ICO. Srdcom VC Spectra je SPCT, úžitkový token na platenie transakčných poplatkov v rámci ekosystému. SPCT je token BRC-20, ktorý je postavený na sieti Bitcoin. Je tiež deflačný a má mechanizmus spaľovania, ktorý časom znižuje počet tokenov v obehu.

To vedie k väčšiemu dopytu po VC Spectra, čo sa prejavilo už počas predpredaja. Hodnota počas 3. fázy predpredaja trikrát prudko vzrástla. Okrem toho sa predpokladá, že SPCT do konca predpredaja dosiahne 0,080 dolára a investorom, ktorí nakúpia za súčasnú cenu 0,044 dolára, prinesie výnos 82 %.

>>KÚPIŤ TOKEN SPCT TERAZ<<

THORChain je na vzostupnej trajektórii

THORChain predstavil 30. septembra 35 vylepšení, opráv a funkcií. Aktualizácia prišla v čase, keď THORChain stále stúpa kvôli zavedeniu svojho výpožičného protokolu, čo sa udialo pred mesiacom.

Aktualizácie mali citeľný vplyv na cenu THORChain. Jeho hodnota vzrástla o 7,5 %, keď sa jeho cena vyšplhala z 1,99 dolára 30. septembra na 2,14 dolára 2. októbra, čo viedlo investorov k otázke, či je RUNE top kryptomena na nákup.

Odborníci tvrdia, že pozitívny vývoj THORChain a aktuálny stúpajúci trh by mali zdvihnúť jeho cenu na nové maximá. Analytici tvrdia, že THORChain môže v októbri dosiahnuť 3 doláre, čím sa vytvorí možnosť veľkého nábehu do roku 2024. Ak v októbri nastane altcoinová sezóna, potom analytici vidia THORChain na úrovni presahujúcej 7,6 dolára.

Predpoveď ceny Cardano podčiarkuje októbrový optimizmus

Z technickej správy Cardano, ktorú 29. septembra zverejnila spoločnosť Essential Cardano, vyplýva, že ekosystém sa aktívne buduje a zavádza inovatívne funkcie. Aktualizácie majú prilákať používateľov a vývojárov do ekosystému Cardano.

Cena Cardano vzrástla o 7,1 % z 0,2489 dolára 29. septembra na 0,2666 dolára 2. októbra, čo zvýrazňuje stúpajúci trend trhu na začiatku mesiaca. Následne analytici poskytli optimistickú predpoveď ceny Cardano a tvrdia, že ADA má potenciál dosiahnuť 0,35 dolára.
Časť tejto optimistickej predpovede ceny možno pripísať celkovej nálade na trhu. Ďalším dôvodom je, že sa udržala na úrovni 0,24 dolára. Analytici teda nevidia veľký pohyb smerom nadol v prípade flash crashu.

Stúpajúca predikcia ceny Cardano je teda stále aktuálna, hoci existuje priestor pre volatilitu. Cardano má silnú komunitu, ktorá môže napumpovať cenu. Okrem toho má Cardano ďalšiu výhodu v tom, že je kryptomenou v prvej desiatke a môže prilákať nových investorov.

Viac informácií o predpredaju VC Spectra:

Predpredaj: https://invest.vcspectra.io/login

Webstránka: https://vcspectra.io 

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

wexopay wexopay

×

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/do-ktorych-altc...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Kryptomagazin SK

See more
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Kryptomagazin SK
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

08/10/2023

·

91 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)