Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

04/07/2023

·

209 views


Dev Yatırım Şirketi Grayscale İlk Çeyrek Raporunu Yayınladı! Bu Altcoin Öne Çıktı!

Güncelleme: 07.04.2023 - 13:07 Dünyanın en büyük dijital para varlık yöneticisi Grayscale Investments, fonlarının 2023 ilk çeyrek yeniden dengelemesini açıkladı. Cardano (ADA) Grayscale’in Akıllı Sözleşme...

Dev Yatırım Şirketi Grayscale İlk Çeyrek Raporunu Yayınladı! Bu Altcoin Öne Çıktı!

Güncelleme: 07.04.2023 - 13:07

Dünyanın en büyük dijital para varlık yöneticisi Grayscale Investments, fonlarının 2023 ilk çeyrek yeniden dengelemesini açıkladı.

Cardano (ADA) Grayscale’in Akıllı Sözleşme Platformu Fonundaki Varlığını Güçlendiriyor

Akıllı Sözleşme Platformu Ex-Ethereum Fonu’nda (GSCPxE Fonu) Cardano (ADA) için güçlendirilmiş bir varlığı ortaya koydu.

Güncellenen fon bileşeni ağırlıkları Cardano’yu bir önceki çeyreğe kıyasla bir artışla %28.13’e yerleştirdi.

Şirketin GSCPxE Fonu, yatırımcılara Ethereum’un ötesinde akıllı sözleşme platformlarına maruz kalma imkanı sunarak, hızla genişleyen akıllı sözleşme ekosisteminde Cardano’nun artan önemini vurguluyor.

Bununla birlikte, başka bir fon olan Grayscale Digital Large Cap Fund’da Cardano, 2022’nin 4. çeyreğinde %1.86’dan 2023’ün 1. çeyreğinde %1.69’a düşerek payında hafif bir düşüşe tanık oldu.

Azalmaya rağmen, ADA tokenı fon sepetindeki en önemli dijital varlıklar arasında yer almaya devam ederek daha geniş kripto para piyasasındaki önemini yansıtıyor. Zira doğrudan kendi rakiplerinin bulunduğu fonda (GSCPxE) payını artırmış durumda.

Grayscale Digital Large Cap Fund’ın sepetinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) ve Solana (SOL) gibi diğer büyük kripto para birimleri de yer alıyor.

Cardano’nun yenilikçi proof-of-stake mutabakat mekanizması, sürdürülebilirlik, ölçeklenebilirlik ve güvenliğe odaklanması, onu akıllı sözleşme platformu alanında güçlü bir rakip haline getirdi.

Cardano, amacının “değişimcilerin, yenilikçilerin ve vizyonerlerin” olumlu küresel değişim üretmesine olanak sağlamak olduğunu söyleyen bir proof-of-stake blockchain platformudur.

Birçok sektör uzmanı onu Ethereum’a potansiyel bir rakip olarak görüyor.

Bu yazının yazıldığı sıralarda Cardano (ADA) 0.377 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/dev-yatir...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano Kurucusu Charles Hoskinson'dan Cesur İddia: "Bitcoin'in Hayatta Kalacağını Düşünmüyorum"
Bitcoin Sistemi
Cardano Kurucusu Charles Hoskinson'dan Cesur İddia: "Bitcoin'in Hayatta Kalacağını Düşünmüyorum"

05/23/2024

·

17 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)