Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

07/13/2022

·

195 views


Dev Ortaklık: Bu Altcoin 7 Milyondan Fazla İşletmede Kullanılabilecek!

COTI’nin ADA Pay’i, Odoo platformuna entegre edilmesi ile birlikte işletmelerin ödemelerde Cardano’nun yerel altcoin projesini ADA’yı kabul etmesini mümkün kılacakları duyurusunda bulundu. COTI projesi altcoin projesinde yükselişi tetikleyecek mi? Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; COTI, ADA Pay eklentisinin İsteğe Bağlı...

Dev Ortaklık: Bu Altcoin 7 Milyondan Fazla İşletmede Kullanılabilecek!

COTI’nin ADA Pay’i, Odoo platformuna entegre edilmesi ile birlikte işletmelerin ödemelerde Cardano’nun yerel altcoin projesini ADA’yı kabul etmesini mümkün kılacakları duyurusunda bulundu.

COTI projesi altcoin projesinde yükselişi tetikleyecek mi?

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; COTI, ADA Pay eklentisinin İsteğe Bağlı Açık Nesneye (Odoo) başarıyla entegre edildiğini açıkladı. Girişim, yedi milyondan fazla orta ölçekli işletmenin Cardano ekosisteminin altcoin’i ADA’yı bir ödeme şekli olarak kabul etmesini sağlayacak. Yayınlanan duyuruda yer alan bilgilere göre girişim, ADA Pay eklentisini Odoo’ya entegre eden COTI’s Project Catalyst’in kazananlarından Rodolfo Miranda tarafından mümkün kılındığı bildirildi.

İsteğe Bağlı Açık Nesne olarak da adlandırılan Odoo, büyük kuruluşlar ve yeni girişimler de dahil olmak üzere 7 milyondan fazla müşteriye hizmet veren açık kaynaklı bir iş uygulaması çözümü sunmaktadır. COTI, ADA ödeme hizmetinin Cardano blockchain’i üzerine kurulduğunu ve esas olarak ADA’yı bir ödeme şekli olarak kabul etmek isteyen işletmeler adına geliştirildiğini kaydetti. Böylelikle ödemelerin hemen hızlı şekilde halledilmesi sağlaması planlanıyor.

Miranda: Destek ve çözümler sağlandı

Project Catalyst’in şirket içerisindeki ayrıntılarını açıklayan COTI, çeşitli e-ticaret platformlarına entegre edilebilecek bir ADA Pay eklenti çözümü geliştirmek adına farklı ekiplerin davet edildiğini belirtti. Alınan 16 girişten beşinin, Odoo platformu tarafından ADA Pay eklentisi sunma hedefiyle finanse edildiği belirtiliyor. Eklentiyi Odoo platformuna entegre eden geliştirici Randolfo Miranda projeleri ve süreç ile ilgili şunları söylüyor:

Bu projeyi teslim etmek daha kolay olamaz. ADA Pay API, geliştirme sürecini basitleştirir. Sadece iyi bir şekilde belgelenmekle kalmıyor, aynı zamanda COTI ekibinden tüm soru ve endişelerimize destek vermesi istenmesi ile çözümler sağlandı. COTI’nin profesyonelliğini ve bağlılığını gerçek anlamda takdir ediyorum.

Özellikle girişimin, Miranda’nın COTI’nin Geliştirme ve İş Geliştirme ekipleriyle yaptığı işbirliği sayesinde mümkün kılındığı aktarılıyor.

ADA Pay kabulü büyüyor

ADA Pay çözümünün benimsenme sürecine bakıldığında, son birkaç ay içerisinde muazzam bir şekilde büyüdüğü ve bunun da, bir ödeme yöntemi olarak Cardano ekosistemine olan ilgide artışları tetiklediği ve daha da arttığını gösteriyor. Geçtiğimiz ay Wolfram Blockchain Labs’in, değiştirilemez token(NFT) satış işlemleri adına ödeme hizmetini benimsediğini duyurmuştu. NFT İnovasyon Projeleri Ürün Sahibi Greta Gawianski, gelişmeler ile ilgili düşüncelerini paylaşıyor: “Cardano ekosisteminde bulunan NFT’leri desteklemek ve iyileştirmek için farklı çözümler geliştirmek üzerinde çalışıyoruz ve COTI ile olan bu ortaklığın kesinlikle bu ürünü hayata geçirmek için çok önemli olduğunu söylemeliyim’’ diyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/bu-altcoin-p...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!
KriptoArena
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!

last Saturday at 9:02 PM

·

14 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X