Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

06/09/2023

·

104 views


Dev Borsa İlk 10'daki Bu Altcoinleri Delist Edeceğini Açıkladı!

Güncelleme: 09.06.2023 - 16:25 SEC’in bu hafta içerisinde önde gelen kripto para borsaları Binance ve Coinbase’e karşı dava açması hala gündemdeki sıcaklığını koruyor. SEC açtığı davalarda isim isim saydığı...

Dev Borsa İlk 10'daki Bu Altcoinleri Delist Edeceğini Açıkladı!

Güncelleme: 09.06.2023 - 16:25

SEC’in bu hafta içerisinde önde gelen kripto para borsaları Binance ve Coinbase’e karşı dava açması hala gündemdeki sıcaklığını koruyor.

SEC açtığı davalarda isim isim saydığı bazı altocinlerin menkul kıymet olduğunu belirtti.

Bunlar arasında popüler altcoinler Cardano (ADA), Solana (SOL), Filecoin (FIL) ve Polygon (MATIC) gibi altcoinler de yer aldı.

SEC’in bu davalarından sonra Binance U.S bazı altcoinlere ilişkin bazı işlem paritelerinin delist edildiğini açıkladı.

Binance U.S’den sonra bir delist haberi de kripto para borsası Robinhood‘dan geldi.

Robinhood yaptığı açıklamada SEC’in menkul kıymet olarak nitelendirdiği Cardano (ADA), Polygon (MATIC) ve Solana (SOL) desteğini sonlandıracaklarını açıkladı.

“Robinhood’da sunduğumuz kripto paraları düzenli olarak inceliyoruz.

En son incelememize göre Cardano (ADA), Polygon (MATIC) ve Solana (SOL) desteğini 27 Haziran 2023 18:59 ET’de sonlandırmaya karar verdik.

27 Haziran 2023 sat 18:59 ET’ye kadar ADA, MATIC ve SOL almaya, satmaya ve elinizde tutmaya devam edebilirsiniz. ADA, MATIC ve SOL’u 27 Haziran 2023’e kadar transfer edebilirsiniz.

Son tarihten sonra Robinhood Crypto hesabınızda bulunan tüm ADA, MATIC ve SOL, piyasa değerinden satar ve elde edilen gelir hesabınıza yatırılır.

Bu delist kararından ADA, MATIC, SOL dışında başka hiçbir para etkilenmez ve kripto paranız Robinhood’da güvende olmaya devam eder.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/dev-borsa...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Bitcoin Sistemi

See more
Santiment Analistleri DOGE ve ADA'yı Değerlendirdi: "Cardano'daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat Sıçramalarından Önce Yaşanır"
Bitcoin Sistemi
Santiment Analistleri DOGE ve ADA'yı Değerlendirdi: "Cardano'daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat Sıçramalarından Önce Yaşanır"

last Monday at 8:35 PM

·

5 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)