Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

08/27/2022

·

273 views


Destansı Tahmin: Bu 3 Altcoin, 10 Kat Yükselebilir!

Bitcoin, FED sonrası değer kaybetmeye devam ediyor ve satış hacimleri düşüyor. Bu, dibin yakında geleceğinin bir göstergesi olabilir. Dipler, tarihsel olarak büyük yükselişlerin ufukta olduğunun habercisi gibidir. Ancak bir sonraki boğa koşusunda mega kazançlar arayan biri için Bitcoin en ideal...

Destansı Tahmin: Bu 3 Altcoin, 10 Kat Yükselebilir!

Bitcoin, FED sonrası değer kaybetmeye devam ediyor ve satış hacimleri düşüyor. Bu, dibin yakında geleceğinin bir göstergesi olabilir. Dipler, tarihsel olarak büyük yükselişlerin ufukta olduğunun habercisi gibidir. Ancak bir sonraki boğa koşusunda mega kazançlar arayan biri için Bitcoin en ideal varlık olmayabilir. Altcoin projeleri genellikle yatırımcılarına daha fazla kazanç sağlıyor.

Bu 3 altcoin 10 kat yükselebilir

Çoğu analist, Bitcoin’in bir sonraki boğa koşusunda 100 bin dolarlık bir zirveye ulaşmasını bekliyor. Bu şu anki fiyatının 5 katına yakın. Bununla birlikte, boğa piyasalarında genellikle 100x veya daha fazla kazanç elde etmenin mümkün olduğu altcoin projeleri var. Bu tür kazançlar için, patlama potansiyeli olan ucuz altcoin’leri araştırmaya başlamak en iyisidir. Bu konuda bir analist, 10 katına çıkması muhtemel 3 kripto para projesi paylaştı.

altcoin

Shiba Inu (SHIB)

2021’de Shiba Inu (SHIB) %40.000.000’un üzerinde bir artışla herkesi şaşırttı. Bununla birlikte, o zamandan beri büyük bir darbe aldı. Ancak Shiba Inu’nun bir sonraki boğa koşusunda daha da büyük şeyler yapması için hâlâ çok fazla potansiyel var. Bunun nedeni, Shiba Inu’nun yakın zamanda tanıtılan yakma aracının, büyük miktarlarda SHIB’i dolaşımdan çıkarması.

Shiba Inu (SHIB)

Bağlam için, yalnızca bu hafta 300 milyondan fazla SHIB tokeni dolaşımdan çıktı. Zamanla, bu yakımların artması fiyatın da kazançlar elde etmesine yardımcı olacak. Sonuç olarak arz azalınca, talep sürekli olarak azalan sayıdaki altcoin projesine yönelecek. Bu nedenle analist, SHIB’nin gelecekte bir noktada 0,1 dolara ulaşma potansiyeli olduğuna dikkat çekiyor.

Ripple (XRP)

Ripple (XRP), son boğa koşusunda pek iyi performans göstermedi ve 2017’de ulaştığı en yüksek seviyeleri tekrar test edemedi. Bunun yanı sıra, XRP’nin en dayanıklı kripto para birimlerinden biri olduğu bilinen bir gerçek. Ripple aleyhindeki SEC davası ve mevcut kripto ayı piyasasına rağmen, XRP değerini hâlâ oldukça iyi tutuyor.

Ripple (XRP)

Balinaların bu altcoin projesinde birikim yapması da dikkat çekici. Bugün Whale Alert, 20 milyon dolar değerindeki XRP’nin bir borsadan bilinmeyen bir cüzdana aktarıldığını yayınladı. Buna göre, büyük yatırımcılar, XRP konusunda uzun vadeli bir yaklaşım benimsiyor gibi duruyor. Bu, Ripple’ın SEC aleyhindeki davayı kazanabileceği gerçeğiyle bağlantılı. Bu nedenle analist, XRP’nin mevcut fiyatlarla kaba bir mücevher olabileceği açıkça ortaya çıkıyor.

Cardano (ADA)

Analiste göre Cardano (ADA), yüksek potansiyele sahip en iyi altcoin projelerinden biri ve şu anda ucuz işlem görüyor. Ona göre, Cardano’yu en öne çıkaran şey, yatırımcılar arasındaki popülaritesinin artması. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, en son marka samimiyeti sıralamasında Cardano, BMW ve IKEA gibi ünlü markalardan daha üst sıralarda yer aldı.

Cardano (ADA)

Aynı zamanda bahsi geçen listede Bitcoin’i de yendi. Bu oldukça şaşırtıcı çünkü Bitcoin piyasadaki en büyük ve tanınan kripto para birimi. Bu Cardano için iyi bir gösterge. Çünkü boğalar piyasaya döndüğünde, Cardano’nun hacimlerinde bir artışın ortaya çıkma ihtimalini artırıyor. Bu da fiyatı olumlu yönde etkilemesi muhtemel bir faktör.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/bu-3-altcoin-10-k...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kriptokoin

See more
Dünyaca Ünlü Şirket: Sepetinizde Bu 3 Kripto Para Olmalı!
Kriptokoin
Dünyaca Ünlü Şirket: Sepetinizde Bu 3 Kripto Para Olmalı!

11/21/2022

·

67 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more



    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X