Deneyimli Analist: Cardano’yu Bu Seviyelerde Görmek İstiyorum!

Kriptokoin 6 months ago Report
Telegram LinkedIn

Kripto analisti Jason Pizzino, Cardano (ADA)’daki  durumu değerlendirerek görünümü güncelledi. Cardano boğa piyasasına mu giriyor? Kripto para birimi analisti Jason Pizzino, kripto piyasası toparlanırken Cardano (ADA) için tahminini ortaya koyuyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Analist, 2022'de Boğa Koşusu Yapabilecek 5 Altcoin'i Duyurdu!

Cardano için yön ne taraf?

Yeni bir videoda Pizzino, 256.000 YouTube abonesine piyasa değeri olarak yedinci en büyük kripto para biriminin 1,40 dolarlık fiyat seviyesini kırdığında boğa bölgesine girebileceğini söylüyor. Analist şöyle diyor:

Bu, ADA’nın önceki “yukarı” seviyeleri yakalaması için ulaştığını görmek istediğimiz alandır. Temelde bir pazardaki çarklara, genel yapıya bağlı. Piyasanın en azından düşüş trendinde yukarı aralıklara ulaştığını veya bu aralıkları genişlettiğini görmek istiyoruz ki kripto paranın nasıl davrandığı konusunda bir fikrimiz olabilsin. Daha fazla insanın satın aldığını, aralıkların arttığını görebilirsiniz, bu nedenle piyasanın o noktadan itibaren yükselmesi gerektiğini varsayabilirsiniz, çünkü güç piyasaya geri geliyor. Daha uzun ‘yukarı’ aralıklar elde ediyorsunuz ve bu nedenle ADA’nın ABD doları karşısındaki fiyat noktası şu anda yaklaşık 1,40 dolar.

 Bakın, Bu 7 Altcoin Tırmanabilir!

Trader, Cardano’nun 1,60 doların üzerine çıkmasını dört gözle beklediğini söylüyor, ancak altcoinin yükseliş yolunda kısa vadeli düşüşler görebileceği konusunda uyarıyor. Analist konu hakkında diyor ki:

1,60 dolar olan %50 seviyemize yaklaşıyoruz; ve ardından düşmeden önce konan en yüksek seviye olan 1,64 dolar civarı… Potansiyel olarak küçük kısa vadeli geri dönüşler verecek olan bu küçük seviyelerden birçoğu var. Bu olursa, düşüklerin bozulmaması koşuluyla pazarın hala güçlü olduğundan oldukça memnun olabilirsiniz…Yani, ABD doları çiftinde ADA için bu rakamları özetleyelim, ilk seviye yaklaşık 1,40 dolar; ve daha sonra hoş ve basit tutmak için 1,60 doların, ideal olarak 1,64 doların üzerine çıktığını görmek istiyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Original Source: https://kriptokoin.com/cardano-adayu-bu-seviyelerde-gormek-istiyorum/

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.

Join Our Weekly Newsletter of Cardano

Your weekly dose of Cardano news straight to your inbox!
GADA Finance is launching its Initial Stake Pool Offering (ISPO) Starting on June 29, 2022
Being the first permissionless and community-governed launchpad on Cardano, we intend to raise funds through a public ISPO which will enhance the Cardano ecosystem. CLICK HERE!
READ THE ORIGINAL ARTICLE ON >> Kriptokoin