Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

06/11/2022

·

531 views


Czy nadchodzący Vasil Hard Fork na Cardano (ADA) zapoczątkuje wzrosty?

Vasil Hard Fork na Cardano (ADA) zbliża się wielkimi krokami. Aktualizacja ma nie tylko poprawić wydajność i przepustowość sieci. Według twórców, Cardano będzie też znacznie bardziej przyjaznym środowiskiem do tworzenia, co ma przyciągnąć wielu nowych deweloperów. Ostatnie miesiące to...

Czy nadchodzący Vasil Hard Fork na Cardano (ADA) zapoczątkuje wzrosty?

Vasil Hard Fork na Cardano (ADA) zbliża się wielkimi krokami. Aktualizacja ma nie tylko poprawić wydajność i przepustowość sieci. Według twórców, Cardano będzie też znacznie bardziej przyjaznym środowiskiem do tworzenia, co ma przyciągnąć wielu nowych deweloperów.

Ostatnie miesiące to dla Cardano (ADA), tak jak i reszty rynku, okres wyjątkowo trudny. ADA zmaga się z dużymi spadkami i choć wedle niedawnych doniesień, ekosystem przyciąga nowych twórców i liczba smart kontraktów na Cardano rośnie, tak w kontekście ceny, ADA radzi sobie nie najlepiej.

Według twórców Cardano (ADA) i analityków, pomyślne wdrożenie w życie aktualizacji „Vasil” może przyczynić się do poprawy kondycji monety i zapoczątkować długo wyczekiwane wzrosty.

Ekosystem Cardano jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się ekosystemów pod względem ilości zbudowanych projektów – jest ich już ponad 1000. Jeżeli taki trend ma się utrzymać, sieć potrzebuje aktualizacji Vasil Hard Fork, która zwiększy jej przepustowość i skalowalność, a co za tym idzie uchroni ją przed niepożądanymi sytuacjami, jakie spotykają w ostatnim czasie np. Solanę (SOL).

Charles Hoskinson, twórca Cardano (ADA), zapowiada także, że celem aktualizacji Vasil Hard Fork, jest uczynienie sieci bardziej przyjazną dla nowych deweloperów, tak by przyciągnąć jak najwięcej nowych projektów. Osoby odpowiedzialne za prace nad Hard Fork Vasil zapewniają, że po jego wprowadzeniu, Cardano będzie nie tylko szybsze i sprawniejsze w działaniu, ale także tańsze w obsłudze.

Vasil Hard Fork będzie jedną z dwóch największych aktualizacji na sieci Cardano. Poprzedzający go Alonzo Hard Fork umożliwił budowanie na Cardano smart kontraktów, natomiast Vasil usprawni i ułatwi ten proces, a sieć uczyni znacznie bardziej wydajną.

Premierę aktualizacji zaplanowano na 29 czerwca, do jej startu zostały więc przeszło dwa tygodnie. Wydarzenie już przyciąga jednak sporo uwagi, tak w środowisku programistów, jak i analityków i spekulantów.

Co Wy sądzicie o aktualizacji na Cardano (ADA)? Czy faktycznie ma szansę wzniecić „bull run”, czy raczej skończy się na spekulacji, graniu pod wydarzenie, a cena po szybkim i gwałtownym wzroście, wróci do normy?

Może Cię zainteresować:

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/wiadomosci/czy-nadchod...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Bithub

See more
Cardano jest cały czas bardzo niedowartościowane
Bithub
Cardano jest cały czas bardzo niedowartościowane

10/23/2022

·

217 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X