Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

03/24/2023

·

64 views


Coinbase'den Bu 4 Altcoin İçin Önemli Duyuru!

Dev kripto para borsası Coinbase, yeni duyurular ile yatırımcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Coinbase, bu 4 altcoin projesi için chain üzerinde staking işlemlerini sürdüreceğini duyurdu! İşte...

Coinbase'den Bu 4 Altcoin İçin Önemli Duyuru!

Dev kripto para borsası Coinbase, yeni duyurular ile yatırımcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Coinbase, bu 4 altcoin projesi için chain üzerinde staking işlemlerini sürdüreceğini duyurdu! İşte detaylar…

Coinbase bu 4 altcoin için staking işlemlerini değiştiriyor

Coinbase, yeni duyurusunda yaptığı staking açıklamasıyla dikkat çekiyor. Dev kripto para borsası Coinbase, yakın zamanda attığı bir Tweet ile beraber Tezos (XTZ), Cosmos (ATOM), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) için staking hizmetlerini değiştirme yolunda emin adımlar attığını gösterdi. Yeni güncelleme ile beraber kullanıcılar artık staking ödüllerini Coinbase’den değil, protokol üzerinden alacaklar. Coinbase tarafından atılan Tweet’e göre müşteriler, bu 4 altcoin projesinde bulunan varlıklarını, 24 – 28 Mart tarihleri arasında “Kazanç” kısmından takip edebilecekler. 24-28 Mart tarihleri arasında gözükecek bu bakiye, yatırılan bütün fonları kapsıyor. Müşteriler 29 Mart’ta güncelleme tamamlanana kadar geçici olarak bu varlıkları unstake edemeyecek veya daha fazla fon yatırımında bulunamayacaklar.

bitci728-90yeniuye

Stake Nedir? Kripto Paralarınızı Nasıl Stake Edersiniz?

Bir diğer yandan kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere borsanın kullanıcılarına yönelik destekleri, birçok yatırımcının dikkatini çekiyor. Öte yandan chain üzerine taşınan staking işlemleri sırasında müşteriler, ödül kazanmaya devam edebilecekler. Dev kripto para borsası Coinbase’in yaptığı ödemeler, 29 Mart tarihinde güncellemenin tamamlanmasının ardından kaldığı yerden devam edecek. Ayrıca müşteriler güncellemeler tamamlanana kadar yeni yatırımlarda bulunamayacakları için, 29 Mart tarihinde daha fazla yatırımlar sağlayabilecekler.

Coinbase’in duyurusu, müşterilerin yeni yaklaşım kapsamında “Ödülleri Coinbase’den değil, protokolden kazanacağını” söylüyor. Firma, tek rolünün müşterileri ilgili blockchain’deki doğrulayıcılara bağlamak olacağını söylüyor. Öte yandan dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise Coinbase tarafından da desteklenen Ethereum (ETH) için staking geçerli değil. Bunun nedeni, Ethereum’un henüz stake çekme işlemlerini desteklememesi ve chain üzerinde staking için yüksek teknik ve para yatırma gereksinimlerine sahip olmasıdır.

Coinbase ayrıca Algorand (ALGO) staking’inin 29 Mart’ta durdurulacağını söyledi. Şirket yine de kalan ALGO staking ödüllerini kullanıcılara ödeyecek ve ana borsasında ALGO işlemlerini desteklemeye devam edecek. Öte yandan verdiği demeçlerle dikkat çeken Coinbase, müşteri deneyimi nedeniyle Algorand (ALGO) staking işlemlerini durdurduğunu aktardı.

Coinbase Müjdeyi Verdi: Bu Altcoinler Uçuşa Geçti!

Nedeni Wells Bildirimi mi?

Dev kripto para borsasının attığı bu yeni adımların nedeninin SEC tarafından gönderilen Wells Bildirimi olup olmadığı henüz net değil. Coinbase’den bugün yapılan açıklamalar, değişikliklerin 10 Mart’ta planlandığını ortaya koyuyor. Değişikliklerin, Coinbase’in ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) perakende staking ürünlerine karşı harekete geçmeyi planladığına dair Şubat ayı uyarısından etkilenmiş olması muhtemel gözüküyor.

SEC Soruşturma Celbi Gönderdi: Bu 17 Altcoin İçin Dikkat!

Öte yandan SEC daha sonra, Coinbase’i yalnızca az bir rol oynadığı bir staking hizmeti sunmaya motive etmiş olabilecek Kraken’e karşı harekete geçti. Algorand Vakfı CEO’su Staci Warden, Coinbase’in düzenleyici incelemenin ardından hizmetlerini yeniden incelediğini söylediğini söyledi. Warden, görünüşe göre Coinbase’in Wells Bildirimi aldığından habersizdi, ta ki o Twitter başlığındaki bir yorumcu ona gelişme hakkında bilgi verene kadar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/coinbaseden-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Dikkat: Bu Altcoinler, GitHub'da Patlama Yaşıyor!
KriptoArena
Dikkat: Bu Altcoinler, GitHub'da Patlama Yaşıyor!

02/23/2023

·

81 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)