Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

11/29/2023

·

85 views


Co czeka Cardano? Nowa fala wzniesie kurs, czy zatopi altcoina? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja lis 29, 2023 138 Kurs Cardano, podobnie jak w przypadku innych kryptowalut, znajduje się od kilku dni na rozdrożu. Trudno ocenić, w którą stronę może pójść. Brakuje jasnych sygnałów,...

Co czeka Cardano? Nowa fala wzniesie kurs, czy zatopi altcoina? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja lis 29, 2023 138

FlyingAtom Kantor 420

Kurs Cardano, podobnie jak w przypadku innych kryptowalut, znajduje się od kilku dni na rozdrożu. Trudno ocenić, w którą stronę może pójść. Brakuje jasnych sygnałów, które pozwoliłyby ocenić realnie sytuację. ADA to projekt, w którego potencjał wierzy wielu posiadaczy kryptowalut. Jednak aktualy kurs tokena jest na takim poziomie, że gwałtowne ruchy w dół mogą skończyć się źle. Co prognozują analitycy?

Cardano przetrwa stagnację i wystrzeli?

Dane Blockchain, przetworzone przez IntoTheBlock, pokazują, że Cardano utrzymuje się na szczycie ważnego obszaru popytu wahającego się od 0,37 do 0,38 USD. W tym regionie jest około 166 tys. adresów, które zakupiły 4,88 miliarda ADA. Według analityka kryptowalut @ali_charts, Cardano zbliża się do wybicia „z minimalnym oporem przed sobą i solidnym wsparciem poniżej”. Zdaniem analityka, jeśli poziom 0,38 USD zostanie przekroczony, to niewykluczone, że da to początek nowej fali wzrostów, w wyniku której cena ADA wzrośnie do nowych rocznych maksimów.

Jednocześnie analitycy ostrzegają, aby zwracali uwagę na obszar przy 0,37 USD, ponieważ utrata tego wsparcia może utorować drogę do niewielkiego cofnięcia do 0,34 USD przed kolejnym znaczącym odbiciem.

Na X (dawniej Twitter) można znaleźć też wyjątkowo optymistyczną zapowiedź użytkownika Lucid, który przewiduje dla ADA nawet 14 USD. W swoją wiarę analityk opiera na tym, że możliwy jest wzrost kapitalizacji całego rynku kryptowalut, na czym skorzystać miałaby też ADA.

Cardano's dominance is currently 1% of the $1.4 Trillion Industry wide Market Cap! A $10 Trillion Dollar Blockchain Industry is only a matter of time!🏆

1% Dominance @ $10 Trillion =
$100 Billion MCap = $3 $ADA 💎

5% Dominance @ $10 Trillion =
$500 Billion MCap = $14 $ADA 👑

— Lucid (@LucidCiC) November 27, 2023

Zobacz też: Cardano jest w formie, ale to dopiero preludium?

Ostrożność przede wszystkim

Warto podchodzić do takich zapowiedzi z przymrużeniem oka. Nawet najmniej optymistyczny wariant, jaki przedstawił Lucid to kurs ADA po 3 USD. Biorąc pod uwagę aktualną cenę tokena, oznaczałoby to wzrost o kilkaset procent. Wydaje się, że więcej w takich prognozach myślenia życzeniowego, niż chłodnych kalkulacji.

Cardano to projekt, który przykuwa uwagę wielu początkujących inwestorów. Ze względu na swoją niską ceną, co dla nowych graczy jest atrakcyjne, zyskuje wielu nowych zwolenników, którzy liczą na spektakularny sukces w przyszłości. Warto jednak starać się tłumić emocje i brać pod uwagę każdy scenariusz. Cardano może równie dobrze, w wyjątkowo niesprzyjających okolicznościach, okazać się nietrafioną inwestycją.

Zastrzeżenie: Niniejszy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/kryptowaluty/co-czeka-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bithub

See more
Czy Algotech (ALGT) przyćmi Avalanche (AVAX) i Cardano (ADA) w czasie nowej hossy? | BitHub.pl
Bithub
Czy Algotech (ALGT) przyćmi Avalanche (AVAX) i Cardano (ADA) w czasie nowej hossy? | BitHub.pl

last Thursday at 11:20 PM

·

6 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)