Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

12/25/2023

·

103 views


ChatGPT’den İnanılmaz Cevaplar: ADA 15x Yapacak! İşte Zaman Aralığı!

ChatGPT'nin ADA fiyat tahmini, 6-12 ay içinde 10 dolara ulaşabileceğini öne sürdü. Tahmin, geçmiş büyüme oranlarına ve 2024 Bitcoin halving'i gibi temellere dayanıyor. Cardano (ADA) son 1 yılda %141 oranında fiyat artışı yaşadı. Piyasa etkisi: Pozitif

ChatGPT’den İnanılmaz Cevaplar: ADA 15x Yapacak! İşte Zaman Aralığı!

Kripto para piyasasında geçtiğimiz aylarda en çok dikkat çeken altcoin’lerden bir tanesi olan ADA‘nın geleceği hakkında ChatGPT kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi. Yanıtlar, altcoin’in bir kez daha dikkatleri üzerine çekebileceğini gösteriyor. OpenAI’ın ChatGPT’si, Cardano (ADA) için bir yükseliş tahmini yaptı. Bunun yanı sıra Cardano’nun son zamanlardaki dikkat çekici performansıyla birlikte, 2024’te fiyatının ne olabileceği konusunda da cevaplara sahipti.

ChatGPT’nin Olağanüstü Tahmini

ChatGPT iddialı bir tahminde bulundu. ADA’nın 6 ile 12 ay içinde 10 dolara ulaşacağı yönünde bir tahminde bulundu. Bu artış, yazım saati itibariyle sahip olduğu fiyatı olan 0,6196 dolardan %1.534,25’lik inanılmaz bir artışı temsil edebilir. Böyle bir fiyat artışı ise ADA’yı en iyi kripto paralar listesinde daha üst sıralara taşıma potansiyeli de taşıyor.

ChatGPT’nin cevabı ise şu şekilde oldu:

Geçmişteki büyüme oranları göz önüne alındığında, Cardano’nun 10 dolara ne zaman ulaşacağını kesin olarak tahmin etmek zor. Ancak, Nisan 2024’te Bitcoin‘in yarıya düşmesi gibi önemli bir piyasa olayı göz önünde bulundurulduğunda, Cardano’nun artan bir ivme yaşayabileceği düşünülebilir. Önümüzdeki 6 ila 12 ay içinde 10 dolara yükselebileceğini tahmin ediyorum. Ancak bu tahminlerin piyasa dalgalanmalarına ve öngörülemeyen olaylara tabi olduğunu unutmayın.

ADA ile ilgili 2024 fiyat tahmini yapan ChatGPT’nin cevabı kesinlik taşımasa da bunu gelecek yıl gerçekleşmesi beklenilen Bitcoin’in halving’i gibi sağlam temellere oturtuyor. ChatGPT’ye göre, bu oluşan bu ivme yatırımcıların yakından takip ettiği Cardano’yu (ADA) 10 dolarlık iddialı hedefe doğru götürebilir.

Ortaya çıkan bu fiyat tahmini Cardano sahipleri için heyecan verici olsa, kripto tahminlerindeki belirsizliği de kabul etmek gerekiyor.

Piyasanın riskli doğasına rağmen, ChatGPT’nin tahmini Cardano’nun (ADA) potansiyel geleceğine büyüleyici bir bakış olarak tanımlanabilir. Olası bit biçimde geçmişte karşımıza çıkan en yüksek seviyesi olan 3,10 doların 3 katından daha yüksek bir noktaya ulaşması kripto piyasasını net bir biçimde etkileyebilir.

Cardano (ADA) Fiyatı

Cardano 24 saat içinde %1,44’lik artış yaşarken bu oran, 7 günlük süreç için %9 oldu. Daha geniş bir inceleme yapıldığında ise aylık bazda %57,73 bir yükseliş yaşandığı görülürken bu durum bir yıl için %141,11 oranında gerçekleşti.

Son 24 saatte gerçekleşen işlemlere bağlı hacmi sabit kaldı ve 718 milyon dolar seviyesinde gerçekleşti. Genel piyasa hacmine bakıldığında ise burada da bir sabitlik görüyoruz ve değer 22 milyar dolar seviyesinin hemen altında seyrediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/chatgptden-inanilm...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano Yatırımcısı Bekliyor! ADA Bu Seviyeyi Aşabilecek Mi?
CoinTürk
Cardano Yatırımcısı Bekliyor! ADA Bu Seviyeyi Aşabilecek Mi?

yesterday at 12:25 PM

·

7 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)