Charles Hoskinson z Cardano omawia aktualizację Hydra

1 month ago    127 views
Telegram LinkedIn
Join us in creating a new level of authenticity in document verification.

Konkurent Ethereum, Cardano, w ostatnim czasie przechodzi wiele zmian. Ostatnią zmianą był hard fork Alonzo, który wszedł w życie we wrześniu. W niedzielę, 31 października, założyciel Cardano Charles Hoskinson zrobił niespodziewane AMA na żywo z Etiopii.

Początkowo Hoskinson mówił o moście konwersji ERC-20 Cardano, który został uruchomiony w dniu 12 września. Jest to również bardzo ważny most, który łączy użytkowników spoza sfery Cardano. W rezultacie, użytkownicy bazujący na Ethereum mogą wykorzystać niskie koszty transakcji i dużą pojemność blockchaina Cardano. Po uruchomieniu mostu konwertującego Cardano, pierwszym migrującym tokenem będzie SingularityNET. Hoskinson zauważa:

SingularityNET jest w trakcie migracji… (tymczasem) ERC 20 converter ma dwa cele, jeden to główny łańcuch. Teraz, gdy Plutus jest tutaj, możemy faktycznie zrobić wiele fajnych rzeczy. Drugim będzie Mamba. Będzie miał naprawdę fajny dwukierunkowy most do Mamby…

Hoskinson dodał, że automatyzacja i mostkowanie są ich długoterminowymi celami w zakresie łatwej wymiany aktywów.

Aktualizacja Cardano Hydra

Założyciel Cardano poruszył również temat jednego z najbardziej ekscytujących wydarzeń związanych z hardforkiem Alonzo, czyli Hydry. Hoskinson zauważył, że obecnie trwają intensywne prace nad aktualizacją.

Założyciel Cardano nazwał również rozwój Hydry “wysokim priorytetem”. W związku z tym Hoskinson poszukuje zespołów, które mogą przyspieszyć i sparalelizować ten proces. Nazywając Hydrę kluczową aktualizacją, Hoskinson wyjaśnia dalej:

Będzie ona w stanie odciążyć dużą część ruchu transakcyjnego, który będzie pochodził ze wszystkich aplikacji, które pojawią się (wkrótce). Gdy PAB wchodzi do sieci, Cardano będzie obciążone ogromną ilością ruchu. Hydra jest do tego niezbędna…

Ponadto, podczas swojego ostatniego AMA, Hoskinson wyjaśnił kilka pytań związanych z Plutus Application Backed (PAB). Jest to “usługa typu off-chain, backend, służąca do zarządzania i obsługi wymagań instancji aplikacji w całym jej cyklu życia”.

Podając swoje najlepsze szacunki dotyczące uruchomienia PAB, Hoskinson powiedział, że może to nastąpić w listopadzie. Wraz z uruchomieniem Plutusa, deweloperzy będą mogli dalej wchodzić w interakcje z smart kontraktami. Podczas gdy Cardano cały czas się rozwija, w ostatnim czasie rosną spekulację i FUD dot. projektu.

Pojawiły się pogłoski, że zwiększenie rozmiaru bloku nie zwiększy ilości smartkontraktów Plutus na blok. Dementując tę pogłoskę Hoskinson powiedział:

To kłamstwo…Jeśli zwiększysz surową ilość pamięci masowej, którą ma blok, to oczywiście możesz mieć więcej skryptów w tym bloku.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Verlux is Building The Biggest Cross-Chain NFT Marketplace On The Cardano Blockchain - Join Seed Sale
AFRIXX - An African generative NFT project


BUY AFRIXX NFT - An African generative NFT project
The first NFT project to combine art and history, aiming to expand the knowledge of Africans and their history. BUY NFT NOW - https://afrixx.io/buy
Read the article in Beincrypto - PL
A decentralized Bison meme coin on cardano network
ADACASH - Earn passive income.